1.kolo Extraliga Juniorek 2016 – 12.4.2016

1.kolo Extraliga Juniorek 2016 – 12.4.2016

Víkend 9.-10. dubna začal relativně v pořádku, když jsme se sešli ve správný čas na správném místě a dokonce i ve správném počtu na Krči. Toto první pozitivum bylo bohužel zároveň i posledním, které nás tento víkend potkalo.

Cesta byla náročná, a to nejen kvůli brzkému vstávání a rozkopané dálnici. Zhruba u -sportovcům známého- odpočívadla U Devíti křížů jsme dostali nečekanou zprávu od velitelů onoho velmi vzdáneného hřiště o tom, že jedeme zbytečně. Hřiště se prý přes noc proměnilo v bazén. Někteří navrhovali hraní na poli, jiní zase vodní softball, že prý pólo se také hraje i vodní. Žádný návrh ale neprošel a tak jsme se obrátili a vyrazili směrem Dvůr Králové.

Po stmelovacím večeru nastal den D a šlo se hrát. Nebo se to alespoň myslelo, než se dorazilo na dvorské hřiště. Bazénová viróza dorazila i sem a tak se vymýšlely náhradní plány. Nakonec jsme se přesunuli do Trutnova, kde bylo hřiště ještě v pořádku.

První zápas začal pro nás dobře, kdy se nám podařilo po kvalitních hitech stáhnout 2 body a po 1. innigu to bylo 2:1 v náš prospěch. Pak nastal inning hrůzy. Několik met zdarma, trefení několik chyb v poli a několik hitů. Do toho začalo silně pršet a byla zima. Nakonec jsme inkasovali 10 bodů, než se nám podařilo toto trápení ukončit. I přes další hezké odpaly se nám už skórovat nepodařilo, i když soupeř ještě přidal 2 body. Výsledek 12:2 zamrzí o to víc, že na hity (8:1O) i errory (2:3) to byl vyrovnaný zápas.

V druhém zápase získal první bod soupeř a nám se opět i přes pěkné hity nepodařilo dotlačit hráčky až k domácí metě. Nadhoz Apoleny Výborné byl sice svižný, ale o to víc se míče odrážely od pálek. Bohužel ani s plnými metami se nepodařilo dotáhnout bod a Dvůr nakonec vyhrál 3:0.

Zúčastnili se z řad trenérů:  Vendy Čejková, Aleš Chýle, Méďa Petr Čermák

Z řad hráček: Péťa Cinkeová, Anička Beková, Marta Kadeřábková, Téra Krbcová, Týna Chadrabová, Maky Mozolová, Terka Novotná, Gábina Slabá, Aneta Swarovská, Klára Čejková-Kolací, Iveta Janáčková, Natka Kopicová, Kája Včeláková, Natka Tvrzníková

napsala: Téra Krbcová

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama