1.kolo Extraligy kadetek – 29.4.2016

1.kolo Extraligy kadetek – 29.4.2016

Mrazivé a chladné počasí nesvědčí kadetkám a softballu zvláště.

 V sobotu 23. 4. jsme se brzy ráno sešli na pražském Tempu, abychom zde odehráli první kolo extraligy kadetek. První zápas jsme nastoupili proti domácímu Tempu. Tento zápas jsme začali naplno a již v prvním inningu jsme dali 4 body a šli jsme do vedení. Bohužel později naše pozornost polevila a vlivem několika našich errorů, ale i výborných odpalů soupeře to bylo před poslední směnou vyrovnané – 8:8. Soupeřky byly nakonec lepší a dali rozhodující 9. bod, který jsme jim v dohrávce už nedokázali vrátit. Zápas tedy skončil naší prohrou 8:9.

Po krátké pauze nás čekal další zápas, tentokrát proti Arrows Ostrava. S tímto týmem jsme už dlouho nehráli (do extraligy postoupil letos) a tak jsme začali ve velmi silné sestavě. V první směně se Natce Tvrzníkové povedl odpálit homerun a tak jsme šli zase do vedení. Bohužel později opět naše pozornost opadla a svou roli sehrála i únava. Arrows toho dovedli využít a v poslední směně nás dohnali a nakonec dali i rozdílový bod, kterým si zajistili vítězství. My jsme tedy opět o ten smolný bod prohráli-9:10.

Neděle začala v zimním duchu, ráno bylo pouhých 5°C a nás čekal zápas s Dvorem Králové, který měl zatím také dvě prohry. Za občasného sněžení nebo deště jsme do tohoto zápasu vykročili plni odhodlání, které nám vydrželo opravdu celých 6 směn. Výsledek hovořil jednoznačně v náš prospěch -Dvůr jsme rozstříleli 11:4 a tato výhra nám dodala novou energii. Nyní nás čekala dvouzápasová pauza, kterou jsme si zkrátili zhlédnutím zápasu našich žen A proti Tempu. Okolo 16:00 se silně rozsněžilo a veškeré zápasy byly přerušeny. Náš poslední zápas turnaje proti Trutnovu tedy začal o půl hodiny později. Opět jsme se s Trutnovem, který všechny předchozí zápasy vyhrál, statečně rvali o každý bod, byla i úžasná podpora z lavičky, dugout se jen klepal. Na začátku poslední směny už bylo šero a začal znovu padat déšť se sněhem.  Kvůli tomu byl zápas předčasně ukončen za stavu 9:8 pro soupeře.  Je škoda, že jsme neměli možnost tento zápas dohrát do konce, protože bychom výsledek ještě určitě změnili. S bilancí 3 prohry a 1 výhra si tedy z Tempa odvážíme čtvrté místo.

Turnaje se zúčastnily:

nadhazovačky: Anička Adamová, Valy Fleissigová, Sára Gütlingová, Natka Šlancarová, Natka Tvrzníková.

kečryně: Klára Čejková, Johy Kynclová, Áňa Swárovská, Alice Škardová.

hráčky: Tína Bauerová, Áďa Čejková, Natka Kopicová, Sabča Marková, Sandra Merfaitová, Áďa Žemlová.

Kaučové, trenéři: Arnošt Gütling, Vendy Čejková, Jarda Žemla, Petr Méďa Čermák.

Tým podporovali: rodiče, kamarádky

Napsala: Tina Bauerová

Redacke: Méďa

 

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama