Eagles A – bronz na Jarním turnaji žen na Krči – 5.4.2016

Eagles A – bronz na Jarním turnaji žen na Krči – 5.4.2016

Ve dnech 2. – 3. 4. 2016 se Áčko zúčastnilo Jarního turnaje žen, který se konal na Krči.

Po dvou venkovních trénincích šlo hlavně o sehrání týmu a přičichnutí k opravdové hře.
Turnaje se kromě nás zúčastnilo dalších 5 týmů (Storms, Chemie, Ledenice, Tempo a výběr Slovenska U22). Hrálo se systémem každý s každým 6 inningů + tie break.
V sobotu jsme nastoupili v mladé sestavě bez nejzkušenějších opor proti Storms. Zápasy s Chemií a výběrem Slovenska si už však ani ony nenechaly ujít. Ze začátku jsme si vedli poněkud rozpačitě, ale přesto bylo k vidění několik moc pěkných zákroků, včetně zahraných doublů. Postupně se naše hra zvedala, odpaly získaly na síle a i příhozy byly přesnější.
V neděli nás čekali dva nejsilnější soupeři, Tempo a Ledenice. Oba zápasy byly náročné a nabídly mnoho zajímavých situací.  Pole se blýsklo pěknými zákroky, ale nevyhnulo se ani pár chybám. Na pálce se nám proti Tempu příliš nedařilo, a i když jsme obsadili mety, bod jsme v základní části nedovezli. V tie-breaku jsme ale využili šance a soupeře udolali.
Proti Ledenicím se nám dařilo lépe, a to jak v poli, tak i na pálce. Díky tomu jsme turnaj zakončili vítězným zápasem.
Ve výsledném pořadí jsme získali bronz. Turnaj můžeme hodnotit pozitivně, dobře otestoval naše dovednosti a prověřil naše slabá místa. Také jsme se více sehrály a utužili kolektiv.
Výsledky zápasů:
Sobota:
Eagles : Storms 0:3
Eagles : Chemie 7:4
Slovensko U22 : Eagles 0:7
Neděle:
Eagles : Tempo 0:6
Ledenice : Eagles 4:8


Za Eagles A-tým na Jarním turnaji žen 2016 hrály:
Jana Chýlová, Lucie Černohlávková, Kateřina Koubková, Petra Cinkeová, Anna Beková, Sabina Vítková, Tereza Krbcová, Kristýna Chadrabová, Karolína Kučerová, Barbora Dědková, Tereza Novotná
Tým podpořily také Tereza Černá, Iveta Janáčková, Gabriela Slabá a Markéta Mozolová, věkem juniorky.
Chyběly tři opory týmu: Veronika Burianová, Eliška Thompsonová a Marta Kadeřábková
Kaučovali: Petr Eda Marek, Daniela Viktorýnová a Aleš Chýle
Celou sezonu máme ještě před sebou a určitě je se na co těšit!

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama