Krčanda PONY League – 27.4.2016

Krčanda PONY League – 27.4.2016

O prodlouženém víkendu 15. – 17. 4. se tým kadetek zúčastnil turnaje PONY League Krčanda, prvního venkovního turnaje v této sezoně.

Pátek jsme zahájili zápasem proti Srbsku, který jsme nekompromisně vyhráli. Soupeři jsme nedali šanci na bod a zápas dopadl 9:0 v náš prospěch. Pozitivně naladěni a doplněni o několik dalších hráček nás čekal soupeř z Německa – tým Bayern. I v tomto zápase jsme si vedli velmi dobře, za zmínku určitě stojí několik krásných odpalů až k plotu. I díky nim pro nás zápas skončil 11:7.

V sobotu nás čekal poslední zápas základní skupiny, a to proti Slovensku. I přes nepříznivé počasí (zápas se musel kvůli dešti přerušit) jsme nakonec vyhráli 11:3 a umístili se první ve skupině. Tím pádem jsme večer sehráli zápas s ukrajinským týmem Phoenix. Ukrajinky byly hodně bojovné a ujaly se již v první směně vedení 4:0. I když už nadále neskórovaly, tento náskok si stále držely a nám se ho povedlo dohnat až v poslední směně. Vyhráli jsme těsně 5:4.

V neděli jsme se v semifinále utkali s Dvorem Králové, který si vypůjčil i několik hráček z Mladých Buků a Trutnova. Tento náš tradiční soupeř zahájil hru nekompromisně tvrdými odpaly, na které jsme nedokázali v takové míře odpovědět. Prohra 1:8 nás dostala do boje o 3. místo, ve kterém jsme se utkali s Red Cats (akademie Joudrs). Zde se ale opět projevila nepřízeň počasí a zápas byl asi o hodinu odložen. Opět jsme byli svědky několika úžasných odpalů a zákroků – jak našich, tak soupeřových. Zápas nakonec skončil 10:2 pro Red Cats a my si tím pádem z turnaje odnášíme pomyslnou ‚bramborovou‘ medaili, ale také mnoho nových zkušeností, které v nadcházející sezoně určitě využijeme.

Na turnaji nadhazovaly: Anička Adamová, Valy Fleissigová, Sára Gütlingová, Natka Šlancarová, Natka Tvrzníková a Gabča Slabá.

Nadhozy odchytaly: Klára Čejková, Johy Kynclová, Áňa Swárovská, Alice Škardová.

V poli a na pálce je podporovaly: Tína Bauerová, Áďa Čejková, Viki Hegrová, Natka Kopicová, Tina Krausová, Sabča Marková, Terka Šimková, Áďa Žemlová.

Tým organizovali: Arnošt Gütling, Vendy Čejková, Jarda Žemla, Petr Méďa Čermák.

Tým podporovali: rodiče, kamarádky

 

Napsala: Tina Bauerová

Redacke: Méďa

Advertisement

Facebook

Na mezinárodním turnaji U17 Joudrs Cup získal tým kadetek 4. místo, když odehrál 9 utkání turnaje a předtím absolvoval 5 denní soustředění v Eagles Parku. V souboji o bronz prohrál s Pirates Amsterdam 8:5. Pěkná porce práce před podzimní..

42 likes, 0 comments6 hours ago

Souboj o bronzovou medaili čeká na softballistky ve finálovém dni Poháru vítězů pohárů 2019, který hostí Eagles Park. Přijďte podpořit holky v 16:00 proti španělským Rivas. Go Eagles Go !!!

57 likes, 0 comments1 day ago

Recent Tweets

(čeština) Reklama