U11 prošli prvním turnajem Interligy bez porážky – 29.4.2016

U11 prošli prvním turnajem Interligy bez porážky – 29.4.2016

O ledovém víkendu 23. a 24.4. zavítali naši hráči kategorie U11 do pražské Tróje, aby zde na hřišti Sabatu odehráli letošní první turnaj Interligy.

Ve skupině jsme měli za soupeře Blesky z Jablonce, domácí tým a Kotlářku.

První zápas s Blesky jsme začali soustředěně na nadhozu a postupně se k dobrému výkonu přidala i pálka. Na konci zápasu jsme se tak mohli radovat z vítězství 15:2.

Jako další tým nás po obědě čekala Kotlářka. I v tomto zápase pracoval nadhoz na 100% a soupeře k ničemu nepustil. Na pálce to šlo trošku víc ztuha, ale nakonec jsme si poradili i s tímto soupeřem.

Posledním, kdo nás čekal ve skupině, byl domácí tým. Proti našemu očekávání měl však tento zápas nejjednoznačnější průběh a po vítězství 19:1 jsme ve skupině obsadili první místo.

Toto umístění nám druhý den přisoudilo v semifinále tým Miners Kladno. Opět nezbývá než pochválit nadhoz a útočnou chuť malých orlíků. Ani v tomto zápase jsme si nenechali vítězství uniknout a postupujeme do finále.

Za soupeře nám nakonec přisoudilo druhé zasněžené semifinále opět tým Kotlářky, který měl víc štěstí a v napínavém zápase udolal Titány z Tempa 8:7.

Do finále jsme nastoupili poprvé v této kategorii v bílých dresech a možná s ohledem na tento významný okamžik jsme utkání začali s drobnou ztrátou koncentrace, takže po první směně byl na tabuli stav 3:1 ve prospěch našeho soupeře. Nicméně v následujících dvou směnách jsme soupeři nepovolili žádný bod a my jsme naopak soupeře bodově dotáhli. Následné prostřídání v našem týmu pak v očích malých orlíků vykouzlilo tu pravou herní jiskru a spustilo orlí útočnou lavinu, která přinesla naše jednoznačné vítězství ve finále I. turnaje Interligy U11.

Po celý víkend i přes sibiřskou zimu předváděli všichni super hru a správné herní nasazení.

Děkujeme také všem rodičům, že i přes ukrutnou zimu neustávali v povzbuzování, a všem nám srdečně blahopřeju, že jsme si navzájem nezmrzli.

Zápasy:

Eagles Praha vs. Blesk Jablonec 15:2
SK Kotlářka vs. Eagles Praha 2:8
SaBaT Praha vs. Eagles Praha 1:19
Semifinále Eagles Praha vs. Miners Kladno 16:5
Finále: Eagles Praha vs. SK Kotlářka 16:3

Trenéři Jakub, Beny a Luboš (pozor, některými mylně nazýván Aleš)

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama