2.kolo extraligy kadetek – 25.5.2016

2.kolo extraligy kadetek – 25.5.2016

O víkendu 14. a 15. 5. se konalo druhé kolo extraligy kadetek u nás v Krči opět za velmi chladného počasí.

Do prvního zápasu proti Tempu jsme vstoupili velmi dobře, čtyřmi staženými body. Hned od prvního inningu se nám však absolutně nedařilo na prkně, soupeři jsme darovali jeden bod za druhým a v dohrávce prohrávali  již 4:6.

Do konce zápasu jsme se nebyli schopni zvednout a i přes, od poloviny zápasu, zlepšený výkon střídající nadhazovačky přidali pouze jeden bod a prohráli 5:12.

Do druhého zápasu proti Dvoru Králové jsme si přinesli neuvěřitelnou “deku” z prvního utkání a soupeřův velmi příjemný nadhoz nedokázali pálit. K tomu se přidaly chyby v obraně a výsledkem byl náš zatím nejhorší výkon a prohra 3:8.

Před prvním zápasem druhého dne jsme se jako trenéři snažili na předzápasovém meetingu v šatně holky povzbudit, namotivovat k dobrým výkonům a radosti ze hry. V zápase se to projevilo zlepšeným výkonem na nadhozu, v obraně, v komunikaci i v dugoutu. Jen na pálce se nám stále nedařilo tak jak bychom si představovali. S ostravskými Arrows  jsme celý zápas vedli, ale bohužel  v dohrávce šestého inningu nechali soupeře vyrovnat a skvělě zahranou zpožděnou krádeží i vyhrát 4:3.

Poslední zápas turnaje s Trutnovem již nemohl nic změnit na celkovém pořadí a byla tedy příležitostí dát více prostoru méně zkušeným hráčkám i obsazovat  jednotlivé posty trochu jinak než obvykle. Bohužel se nám opět zásadním způsobem nedařilo na nadhozu a po chabém výkonu i na pálce jsme prohráli vysoko 5:20.

Nadhazovaly Andy Markvartová, Naty Tvrzníková, Sára Gütlingová, Anička Adamová a Naty Šlancarová, kečrovaly Alice Škardová, Klára Čejková-Kolací a Johy Kynclová, v poli a na pálce dále Léňa Bakusová, Sába Marková, Áďa Čejková-Kolací a Viki Hegerová a Téra Šimková, kaučovali Petr Méďa Čermák, Arnošt Gütling a Jarda Žemla.

V turnaji jsme jako trenéři i hráčky nasbírali řadu neocenitelných zkušeností, které hodláme využít hned v dalším kole extraligy. Pevně doufáme, že se tým ustálí,  jednotlivé hráčky se přestanou prát s vlastní identitou a tlakem okolí, začneme si hru užívat a budeme předvádět výkony na které bezpochyby máme.

Arnošt Gütling

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama