3.kolo extraligy juniorek – 24.5.2016

3.kolo extraligy juniorek – 24.5.2016

O víkendu 21.–22.5. se konalo 3. kolo extraligy juniorek. Počasí se opravdu povedlo a i nám se dařilo. Máme 3 cenná vítězství.

SOBOTA 21.5

Náš 1. extraligový zápas tohoto víkendu se konal v Troji. Začali jsme úspěšně, jako hosté v útoku, na mladou nadhazovačku Majdu Kavanovou, na kterou se nám velice dařilo. V každé směně se nám podařilo dovést minimálně jeden bod, což bylo našim cílem. Za náš tým nastoupila na nadhazovací prkno zkušená nadhazovačka Péťa Cinkeová. Péťa soupeři míč nepůjčila, ale když už se trefili, naše obrana byla jako neprůstřelná stěna. Tento zápas skončil našim vedením po 5. směně o 15 bodů. Celkový výsledek 1. sobotního zápasu je 16:1.

 

Náš 2. sobotní zápas nezačal zrovna slavně. Na nadhozu nás přivítala jedna z nejlepších nadhazovaček juniorské extraligy Týna Malá. Bohužel se nám v 1. směně nepodařilo začít zápas podle našich představ. Po rychlých třech outech, šel náš soupeř do útoku, kde se mu podařilo nasázet hned 8 bodů. Následující směnu přidali další bod a nám se nepodařilo v útoku odpovědět. V 5. Směně jsme dokázali dát 3 body, ale bohužel to bylo všechno a zápas skončil 9:3.

 

NEDĚLE 22.5

Náš 2. hrací den, jsme začali zápasem ve Svoboda parku proti místnímu týmu Joudrs. Do tohoto zápasu jsme nastoupili v útoku. Na prknech se střídaly dvě velmi kvalitní nadhazovačky. Za náš tým nadhazovala Péťa Cinkeová, a jako nadhazovačka soupeře začala Jana Furková, na kterou jsme hned ze začátku nastříleli 7 bodů. Joudrs nedokázalo tento bodový rozdíl do konce zápasu dotáhnout. Poslední dvě směny odházela Andy Markvartová a zápas skončil v náš prospěch 8:3.

 

I 2. zápas proti týmu Joudrs se nám povedlo začít úspěšně v 1. útoku. V obou týmech nastoupili na nadhoz mladší nadhazovačky. Za Joudrs začínala Nikola Brdková a za náš tým Natka Tvrzníková. Náš útok nezklamal a již po první směně jsme vedli 4:0. Natce se na nadhozu moc nedařilo a během druhé směny přišla výměna nadhozu. Místo Natky šla na nadhazovací prkno další mladá nadhazovačka Andy Markvartová za stavu 5:4, kdy jsme vedli a začínalo nám téct do bot. Andy na nadhozu bravurně odházela 3 směny a poté přenechala míč Markét Mozolové, která ukončila 6. směnu třemi rychlými outy. Náš útok poté zatlačil a přidal další 3 body. Péťa doházela sedmou směnu velmi zodpovědně. Ani v jednu chvíli v těchto zápasech nebyl soupeř ve vedení. Tým Joudrs na nás nestačil a zápas jsme vyhráli 9:6.

 

Tento víkend pro nás dopadl velmi úspěšně. Ve výsledkové tabulce jsme díky podanému výkonu poskočili o příčku dopředu. Nyní jsme na krásném třetím místě. Chtěli bychom v těchto výsledcích pokračovat a udržet se na předních příčkách. Let’s fly EAGLES!

 

Tohoto hracího víkendu se zúčastnily:  Péťa Cinkeová, Kája Kučerová, Beky, Gabča Slabá, Maky Mozolová, Naty Kop., Kája Včeláková., Terka Čer., Anet Swárovská, Ivet Janáčková, Klárka Čejková-Kolací, Andy, Natka Tvrz.

Nadhazovačky: Maky, Péťa, Natka Tvrz., Andy

Kečryně: Klárka, Kája Kučerová, Anet

Trenéři: Vendy Čejková-Kolací, Aleš Chýle

Napsali: Natka Tvrzníková a Naty Kopicová

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama