AKADEMICKÉ MČR NA EALGES – 25.5.2016

AKADEMICKÉ MČR NA EALGES – 25.5.2016

Ve středu 25. 5. 2016 proběhlo v areálu Eagles Akademické MČR v baseballu.

Po zahájení se začal první zápas, kde se utkala ČVUT a ČZU.

ČVUT jako hostující tým hned v první směně skórovala a ujala se vedení 1:0. ČZU neváhala a v dohrávce vyrovnala na 1:1. Díky dobému útoku se podařilo ČVUT opět skórovat a stav byl 3:1. Do čtvrté směny byl zápas v rukách nadhazovačů a skoré se nezměnilo. Další změna přišla v dohrávce čtyřky, kdy ČZU snížila na rozdíl jednoho bodu. ČVUT neváhala a hned v další směně odpověděla navýšením skoré na 4:2. ČZU se již nepodařilo zápas obrátit ale pouze jen snížit na konečných 4:3.

Ve druhém zápase se utkal tým z ČZU a UK.

Do začátku čtvrté směny byl zápas zcela v rukách ČZU, která vedla 3:0. V dohrávce však UK začala pálit a snížila stav utkání na 3:1. Vyrovnání pak přišlo hned v následující směně. ČZU se již nepodařilo prosadit proti nadhazovači z UK a tak v dohrávce sedmé směny mohla Karlovka slavit vítězný doběh. Konečný stav 4:3 pro UK.

Poslední zápas byl bojem o absolutního vítěze Akademického MČR pro letošní rok.

Hostující UK hned v první směně nastřílela 4 body a ujala se tak vedení. Na to se ČVUT nepodařilo odpovědět a tak hned ve druhé směně Karlovka navýšila stav utkání na 6:0. Zdálo se, že je o vítězi rozhodnut, ale nebylo tomu tak. ČVUT ve druhé a třetí směně snížila na rozdíl třech bodů a držela UK zkrátka. V páté směně ČVUT vyrovnala a v šestce se dokonce ujala vedení 8:7. V poslední směně zápasu UK otočila stav utkání po dvou odpalech a chybě obrany. Na pak již ČVUT nedokázala odpovědět, a tak se vítězem Akademického MČR pro rok 2016 stala UNIVERZITA KARLOVA PRAHA.

Velké díky patří všem zúčastněným školám a vedoucím, rozhodčím a organizačnímu výboru.

Křížové tabulky

Konečné pořadí

Fotogalerie

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama