VÍTĚZSTVÍ EAGLES NA 1. INTERLIGOVÉM TURNAJI U13 V TRUTNOVĚ – 4.5.2016

VÍTĚZSTVÍ EAGLES NA 1. INTERLIGOVÉM TURNAJI U13 V TRUTNOVĚ – 4.5.2016

Minulý víkend čekal mladší kadety U13 1. interligový turnaj v Trutnově.

Na kluky čekala pořádná porce 6-ti zápasů ve dvou dnech. Postupně jsme se utkali s týmy Spáleného Poříčí, Tempa, Domažlic, Hluboké a Trutnova. Závěrečné utkání bylo finále.

Eagles U13 – Spálené Poříčí 11:4

Eagles U13 – Tempo Praha 4:3

Eagles U13 – Wolfs Domažlice 16:6

Eagles U13 – Sokol Hluboká 5:6

Eagles U13 – Rytíři Trurnov 11:10

Finále: Eagles U13 – Sokol Hluboká 14:10

V utkáních proti Spálenému Poříčí, Wolfs Domažlicím a Rytířům Trutnov dostali příležitost se ukázat všichni hráči v týmu. Je nutno říci, že někteří se příležitosti chytili více než dobře. V každém případě tato utkání naprosto splnila svůj účel.

Velmi kvalitní utkání kluci odehráli proti Tempu Praha, kdy museli nepříznivý výsledek otáčet, v poslední směně o vedení přišli, ale dokázali si s touto situací poradit a v dohrávce zvítězili. Stejně kvalitní bylo i první utkání proti Sokolu Hluboká, ve kterém se nám již obrat nepodařil a zápas jsme prohráli 5:6 po posledním autu na domácí metě. Finálové utkání nabídlo také velké drama. My jsme tentokrát nedokázali udržet vedení 8:3 a v dohrávce zápas zachraňovali za stavu 8:8 při obsazené 3. metě obházením nejúspěšnějšího pálkaře Hluboké. Utkání tak dospělo do tie breaku, ve kterém jsme na dva auty Hluboké „nasázeli“ plný povolený počet 6-ti bodů, na což již soupeř nestačil v dohrávce zareagovat a my se radovat z vítězství v prvním turnaji Interligy.

Jsem velmi rád, že jsme měli možnost tento turnaj absolvovat. Splnil veškerá očekávání a důkladně prověřil náš kádr.

Závěrem velké poděkování přítomným rodičům za povzbuzování, pomoc a skvělou atmosféru, kterou během celého turnaje vytvořili.

Zvlášť děkuji Šárce Slabé za zajištění akce a Laďce Zavřelové za veškerou organizaci a starost v místě turnaje!!!

Advertisement

Facebook

Náš partner má připravené krásné ceny v rámci dětských dní. Neváhejte a běžte si vyzkoušet závody ve formuli.Když to nejde najednou, tak po jednom. Společně jedeme dál... 😎

Dětský den jsme přizpůsobili letošnímu roku – nemůžeme být u nás všichni najednou, proto jsme MDD natáhli na 3 týdny, kdy se stihnete u nás v SUMĚ všichni vystřídat na nejoblíbenější hře minulých ročníků - ZÁVODNÍ TRENAŽÉRU. ❤️

• Nejoblíbenější hra minulých ročníků - ZÁVODNÍ TRENAŽÉR

• Soutěže o HODNOTNÉ CENY

• Spousta ZÁBAVY

⭐️ Více informací na shop.sumanet.cz/suma-d%C4%9Btsk%C3%BD-den-2020
... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama