Čtvrté místo na mezinárodním turnaji BACK2SCHOOL U15. – 29.8.2016

Čtvrté místo na mezinárodním turnaji BACK2SCHOOL U15. – 29.8.2016

V pátek jsme po prázdninové pauze zahájili podzimní sezonu turnajem BTS. Tento den jsme měli na programu dvě utkání. První zápas byl s týmem Sabat Praha.

Tento zápas se nám bohužel moc nedařilo. Hned na začátku první směny jsme prohrávali 4:0, a to se s námi táhlo celé utkání. Nadhazovači měli problém se strikem a obrana vytvořila 5 chyb. Náš útok byl bohužel také bez razance, a proto skončilo utkání v náš neprospěch 4:6.

Tím se naše cesta mezi čtyři nejlepší týmy dost zkomplikovala. Další zápas byl v režii Hrochů Brno. Nic nám nešlo a výsledek hovořil za vše 20:2.

V sobotu nás čekal zápas s Rakouskem. Postup do semifinále byl téměř nadlidský, nicméně šance byla. Dnešní den to vypadalo, jako když dorazil nový tým. Všichni nadhazovači odvedli výbornou práci. Obrana nám sice trochu drhla, ale útok to vše napravil. Díky dvanácti hitům se nám podařilo skórovat 13 bodů a vyhrát tak 13:9. Což nám zajistilo v kolečku 2. místo ve skupině a semifinále.

V semifinále jsme nastoupili proti Německu. Zápas byl vyrovnaný od začátku až do konce. Byl to opravdu pěkný baseball, který měl bohužel špatný konce pro nás. V dohrávce zápasu jsme prohráli 6:5. Nicméně to byl fantastický výkon.

V neděli jsme se pak utkali s Kotlářkou Praha o 3. místo. Po divoké přestřelce se nám v závěru nepodařilo udržet náskok a prohráli jsme 18:16.

Celkově naše vystupování hodnotím tak, že nadhazovači a pálkaři se hodně zlepšili. Na čem musíme hodně zapracovat je obrana, jelikož 29 errorů za turnaj je šíleně moc.

Velké poděkování patří rodičům a hráčům za pomoc s organizací turnaje.

Fotogalerie

Stats (complete)

Advertisement

Facebook

Nejnovějším přírůstkem do Eagles rodiny se ve čtvrtek 18. 7. stala Lily Bendová. Dcera dlouholeté hráčky Sabiny Borecké. Velká gratulace celé rodině.

225 likes, 27 comments2 days ago

Baseball Czech

12 likes, 0 comments2 days ago

Recent Tweets

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

(čeština) Reklama