2. ročník Eagles Florbal Games úspěšně za námi – 5.12.2016

2. ročník Eagles Florbal Games úspěšně za námi – 5.12.2016

Po roce se v tréninkové hale Eagles sešli hráči a rodiče kategorií U13 a U15, aby změřily své síly ve florbalovém turnaji.

Turnaje se celkem zúčastnilo šest celků. Hráči U13, hráči U15, dva týmy rodičů, tým trenérů a překvapení turnaje. Z toho se vyklubali hráči baseballového A-týmu Eagles, jejíž účast udělala radost nejednomu účastníkovi turnaje. Samotná utkání měla většinou vyrovnaný průběh a o vítězích se rozhodovalo až v samotných koncovkách.

V pomyslném finále se utkal trenérský výběr s Překvapením turnaje. Mladší výběr utkání vyhrál nejtěsnějším možným rozdílem 4:3 a po zásluze získal pohár pro první místo. Zápasy probíhaly bez větších problémů a všichni přežily předmikulášský pohyb ve zdraví.

Kromě florbalu bylo k vidění i představení ve sportovním aerobiku dua ze spolku Juniorský aerobik.

Na závěr dne se všichni účastnici a fanoušci přemístili do clubhousu, kde probíhala bohatá tombola, ze které si každý odnesl hodnotný dar a zlatým hřebem byla aukce čepice New York Yankees, podepsaného trička HC Sparta Praha, speciálního džbánu a talíře s tématikou Eagles a pálkou podepsanou celou baseballovou větví Eagles Praha.  Tečkou za dnem byl ohňostroj, po kterém se již všichni odebrali domů či zpátky do klubovny diskutovat nad svými výkony.

Velké poděkování patří všem partnerům, kteří donesli věci do tomboly a aukce, paní Zavřelové, která se zhostila nelehké role ředitelky turnaje, v neposlední řadě i rodičům, kteří zajistili catering během turnaje a dále pak všem hráčům a hráčkám.

Za rok opět v hale na třetím ročníku.

Fotogalerie:https://www.facebook.com/pg/eaglespraha/photos/?tab=album&album_id=1350436088334740

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama