Třetí zámořskou posilou, kterou vám představuje v krátkém rozhovoru je David Sandoval. Rodák z Arizony dorazil do Eagles Parku plnit roli prvního catchera.  „Je tu dobrá parta, každý na sobě chce neustále pracovat“ těší 23letého Američana.

Davide, představ se stručně fanouškům Eagles. 

Vždycky jsem se snažil byt nejlepším spoluhráčem, jen jak to jde. Kdykoliv někdo potřebuje napálit míče po zemi, zapálit si v kleci nebo si hodit bullpen, jsem první, kdo je k dispozici. Na střední škole, kde jsem hrál jsem také působil jako trenér a přináším i tento pohled do týmu.

Proč sis vybral Eagles?

Vybral jsem si Eagles, protože ve mě věří, že dokážu udělat tým lepší, ne-li nejlepší v ČR. Zároveň mít šanci cestovat a hrát baseball dokud jsme mladý? To se jen tak nezahazuje!

Měl jsi i další nabídky?

Pár nabídek přišlo z Kalifornie a také z blízkého Rakouska.

Snažil ses před příjezdem získat informace o klubu, české extralize apod.?

Ano snažil jsem se něco dozvědět, minulý rok byl pro A-tým velmi úspěšný a jsem velmi šťastný být součástí týmu v nadcházející sezoně.

Nejsi jediný cizinec v týmu. Je to lepší pro adaptaci?

Určitě to je lepší, než kdybych byl sám. Adaptace je snazší.

Jak ses na sezonu připravoval?

Přes offseason jsem pracoval hlavně na mé pálce. Zároveň jsem chytal bullpeny mým kamarádům z Independent league, Jsem dobře připraven!

Jak se cítíš po prvních trénincích s týmem?

Cítím se dobře, tým je dobře naladěn a připraven bojovat za každou výhru.

Co říkáš na atmosféru v týmu?
Je tu dobrá parta, každý se snaží neustále zlepšovat a pomáhat ostatním se zlepšovat. Nikdo tu nehraje sám na sebe.

Mluvil si s hlavním trenérem o své roli v týmu?

Ano, před sezonou sháněl spolehlivého catchera, který drží tempo hry a dobře komunikuje s nadhazovači. Dobré pálkařské statistiky bere jako bonus.

Jak se těšíš na sezonu?

Už se nemůžu dočkat, až začneme hrát a uvidím kluky makat na sto procent i během zápasů. Vypadáme, jako tým, který má sílu, dokáže vyhrávat zápasy a dominovat v play-off.

Jaký je tvůj cíl do roku 2017?

Vyhrát titul!