V uplynulém víkendu jsme odehráli halový turnaj na Joudrs jako zpestření zimní přípravy.

Hrálo se systémem každý s každým. Turnaje se zúčastnilo celkem šest týmů.

V sobotu jsme odehráli tři zápasy. Všechny byly vítězné. První zápas jsme porazili Storms Řepy 2:0, druhým soupeřem nám bylo Joudrs NAVY, kterým jsme po několika úspěšných odpalech nadělili 7 bodů, a soupeř skóroval pouze dvakrát. Třetí sobotní zápas jsme vyhráli nejtěsnějším výsledkem 1:0.

V nedělních ranních hodinách nás čekal první zápas proti Ledenicím. Extraligový souboj vyhrál tým z jižních Čech a porazily nás 5:1. Druhým zápasem v neděli a také posledním ve skupině jsme se střetli s PV Praha. Zápas jsme nedotáhli do vítězného konce, ale již jsme věděli, že se umístíme na druhém místě ve skupině a zahrajeme si finále turnaje.

Finále bylo soubojem extraligových týmů. Na prknech se představily zkušené nadhazovačky. Za Eagles Lenka Pantůčková a za Ledenice Martina Lackner. Náš útok dokázal skórovat třikrát, soupeř se prosadil až v dohrávce zápasu a my jsme udrželi těsný výsledek 3:2.

Turnaj jsme tedy vyhráli. Cílem bylo, aby si všechny hráčky zahrály, a mladé, aby se zapojily do ženského A-týmu. Všechny nadhazovačky předvedly velmi dobré výkony ve spolupráci s catchery. Obrana předvedla vyrovnaný výkon s pár chybami. Útok fungoval, každá z hráček odvedla svou práci, ale stále je co zlepšovat.

Do konce zimní přípravy zbývá jeden měsíc, a poté nám to opět začne. První prověrkou pro tým bude Jarní turnaj žen, který se odehraje tradičně v Eagles parku první dubnový víkend. Tímto Vás všechny na něj zvu.

Džejna