O aprílovém víkendu jsme se zúčastnili přípravného turnaje na Krči. Hrací systém byl 6 směn plus přípravný tiebreak v zápasech základních skupin.

V sobotu jsme v prvním zápase rozdrtili Sabat rozdílem 13:3. Dařilo se nám jak na pálce, tak v poli. Na přípravný pozápasový tiebreak už nám ale nestačili síly. Druhý zápas se slovenskou reprezentací se vyvíjel opačně. Nedařilo se nám prosazovat na jejich nadhazovačku a stáhli jsme jen 2 body. Zato soupeř bodů protlačil 9. Alespoň tiebreak pro nás skončil vítězně, takže jsme domů odcházeli s výhrou.

V neděli nás čekal tým Joudrs juniorek. Vyhráli jsme 11:3 i tiebreak a ještě se nám podařilo pošetřit nějaké síly na další zápas. Ten následoval hned vzápětí. Podařilo se nám nepustit Tempo k větším šancím díky bezchybné obraně. Na pálce jsme kontaktovali tvrdé odpaly a doběhli pro 6 bodů. Ke konci soupeř dotáhl na 2:6, ale nám se podařilo zápas s tímto výsledkem ukončit. Ve finále se již projevila únava a nedostatek koncentrace při důležitých momentech. Výsledek 6:2 pro Ledenice tedy odpovídal nasazení.

Celkové druhé místo bylo pro nás hezkou odměnou. Turnaj nám ukázal naše nedostatky, na kterých můžeme a také budeme pracovat.

za Eagles A-tým Tereza Krbcová