May 2019

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
  • EXLŽ EAGLES : LEDENICE 12:00,14:00
  • EXLU21 EAGLES : NUCLEARS
  • EXLU21 EAGLES : NUCLEARS
  • ČBP OB : NUCLEARS
2
3
  • Pronájem HH
  • Pronájem HH
  • PP U10 EAGLES : EAGLES WHITE
  • Novotný T. Slow pitch
  • EXL EAGLES : HROŠI
4
  • HEAVY HITTERS
  • HEAVY HITTERS
  • HEAVY HITTERS
5
  • HEAVY HITTERS
  • HEAVY HITTERS
  • HEAVY HITTERS
  • EXLU21 EAGLES : TECHNIKA
  • EXLU21 EAGLES : TECHNIKA
6
  • PPU11 E : SABAT 17
  • PPM BÝČÍ ŽL: TEMPO 17
  • PPM EAG:PIKES 19
7
  • POPRASK 8-13
  • POPRASK 8-13
  • POPRASK 8-13
  • PPU12 EAG:KOTLÁŘKA 17
  • EXLU18 EAGLES : SABAT
8
  • MČR VETERÁNŮ
  • MČR VETERÁNŮ
  • MČR VETERÁNŮ
  • PPM Fulleros - Céčko Praha 17
9
10
  • EXL EAGLES : TECHNIKA
11
  • SUPER CUP U10
  • SUPER CUP U10
12
  • SUPER CUP U10
  • SUPER CUP U10
  • EXLŽ EAGLES : STORMS
  • EXLU21 EAGLES : DRACI
  • EXLU21 EAGLES : DRACI
13
  • PPU11 E : MINERS 17
  • PPM FULL:RAKOVNÍK 17
  • PPU15 EAG:MINERS 17
  • 1TM EKONOM:BOHEM
  • PPM EAG:BÝČÍ ŽL
14
  • POPRASK 9-13
  • POPRASK 9-13
  • PPU7 EAG G:EAG W 17
  • ČR U18 vs. Ledenice 17
15
  • PPK EAGLES:STORMS 17
  • EXLU18 EAGLES : TROJAN WARRIORS
  • PPM PIKES:KOTLÁŘKA 19
16
  • Ladies Day
  • Ladies Day
  • EXLŽ EAGLES : STORMS 19:00
  • LADIES DAY
  • Ladies Day
  • Ladies Day
  • Ladies Day
17
  • PPU10 EW:. E DH
  • PPU13 EAG:KOTLÁŘKA 17
  • EXL EAGLES : SKOKANI
18
  • Rookie ball
  • Rookie ball
  • EXLM EAGLES : TEMPO 11:00,13:00
19
  • EXLM EAGLES : LOCOS BŘECLAV 12:00, 14:00
  • PP U15 EAGLES : HLUBOKÁ DH 11,14
  • TESA 14-16
  • SLOWP. LIGA CIT : ÚSTA-V-NÍ
  • SLOWP. LIGA ÚSTA-V-NÍ : IMIGRANTS
  • SLOWP. LIGA PERIODA : KARLÍNSKÝ GANG
  • SLOWP. LIGA THE LIGHTSABERS : PERIODA
  • SLOWP. LIGA KARLÍNSKÝ GANG : CIT
20
  • PPU11 EG : TW 17
  • U15 zápas EAG vs. Kotlářka
  • 2TM ISBA:PIKES
  • PPM BŽ:SPECTRUM 19:30
21
  • Teambuilding BTL 11-15
  • PPU11 EAG : SABAT 17
  • EXLU18 EAGLES : TEMPO
  • EXLŽ EAG:JUN ČR 19
22
  • PPU8 EAG:KOTL 17
  • PPK EAG:SABAT 17
  • PPM OB : KOTLÁŘKA 17
  • PPŽ CANARIES:KOTL 18
  • PPM FULL:TEMPO 19
23
  • EXLU18 EAGLES : TEMPO
24
  • PPU10 EG : E DH
25
  • COACHBALL TURNAJ
  • COACHBALL TURNAJ
  • EXLŽ EAGLES : JOUDRS 17:00,19:00
  • EXL EAGLES : OLYMPIA
  • EXL EAGLES : OLYMPIA
26
  • Kenken 14-17
  • SLOWP. LIGA IMMIGRANTS : THE LIGHTSABERS
  • SLOWP. LIGA ÚSTA-V-NÍ : PERIODA
  • SLOWP. LIGA PERIODA : IMMIGRANTS
27
  • PPU11 EAG . PRAOTCI 17
  • PPM FULL:OLD BOYS 17
  • 2TM PIKES:VLAŠIM
  • PPM EAG:FULLEROS
28
  • PPU12 EAG:SABAT 17
29
  • Finále školních lig 8-15
  • Finále školních lig 8-15
  • Finále školních lig 8-15
  • PPU13Ž EAGLES : SABAT 17 DH
  • PPKAD EAG:KOTLÁŘKA 17
  • EXLU18 EAGLES : PATRIOTS
  • PPM PIKES:EXBATS 19
  • EXLU18 EAGLES : PATRIOTS
30
  • 16-20 vozíčkáři rugby
31
  • PPU10 EW : EG 16:30DH