Červen 2019

Po Út St Čt So Ne
1
  • EXLJKY EAGLES : TEMPO 11:00,13:00
  • TPCA
2
  • U21 Eag vs. Dra 13,16
  • TESA 14-16
  • PPU12 EAGLES : BEROUN
  • SLOWP. LIGA KARLÍNSKÝ GANG : IMMIGRANTS
  • SLOWP. LIGA PERIODA : CIT
  • SLOWP. LIGA CIT : IMMIGRANTS
  • SLOWP. LIGA KARLÍNSKÝ GANG : THE LIGHTSABERS
  • SLOWP. LIGA čtvrtfinále
  • SLOWP. LIGA THE LIGHTSABERS : CIT
3
  • PPU13Ž EAGLES : JOUDRS DH
  • PPU11 EAGLES GREEN : EAGLES
  • 1TM EKONOM : JOUDRS
  • PPM FULLEROS : TEMPO
  • PPM BÝČÍ ŽLÁZY : PIKES
4
5
  • Den pro MŠ
  • Old boys vs. Kot 18
  • 2TM PIKES : PODOLÍ
  • 2TM VLAŠIM : ISBA
  • ČR U23 19-21
6
  • EXLJKY EAGLES : JOUDRS 18:00,20:00
  • Chýlová Blanka
7
  • PPU10 EAGLES GREEN : TEMPO DH
  • EXL Eag vs. Tem 19
8
  • Prague softball challange
  • Prague softball challange
  • Prague softball challange
  • EXL EAGLES : TENPO
9
  • Prague softball challange
  • Prague softball challange
  • Prague softball challange
  • U21 Eag vs. Hro 13,16
10
  • Prague softball challange
  • Prague softball challange
  • Prague softball challange
  • PPU11 EAGLES : TEMPO WHITE
  • PPM OLD BOYS : MINERS
  • PPM FULLEROS : KOTLÁŘKA
11
12
  • Finále školních lig 8-15
  • Finále školních lig 8-15
  • Finále školních lig 8-15
  • Prague baseball school cup
  • MS tréninky 9-13,30
  • Exl Jun Eagles vs. Joudrs 18,20
  • PPŽ CANARIES : KLADNO
13
  • MS tréninky 9-15 (3x2h)
  • ČR VS. USA 10 - 14
14
  • POHÁR ČSA ŽÁKYŇ
  • PPU10 EAGLES : EAGLES WHITE
  • Eagles Jun vs. USA
  • EXL KOTLÁŘKA : DRACI
15
  • POHÁR ČSA ŽÁKYŇ
  • Kawada 14-16
16
  • POHÁR ČSA ŽÁKYŇ
  • COACHBALL TURNAJ
  • EXL Eag vs. Arr 14
  • 2TM PIKES : KOTLÁŘKA DH
17
  • PPM PIKES : RADOTÍN
  • PPM BÝČÍ ŽLÁZY : FULLEROS
18
  • Repre ženy 10-15
  • Repre ženy 10-15
  • PPU11 EAGLES : MINERS
19
  • Repre ženy 10-15
  • Repre ženy 10-15
  • ČBA PR 11 -13
  • PPU13Ž PIRAHNAS BEROUN : EAGLES 17 DH
  • PPU7 EAGLES GREEN : KOTLÁŘKA DH
  • 1TM EKONOM : FEL
  • PPM OLD BOYS : RAKOVNÍK
  • PPM EAGLES : TEMPO
20
  • Repre ženy 10-15
  • Repre ženy 10-15
  • PPU7 EAGLES WHITE : EAGLES PINK DH
21
  • Repre ženy 10-15
  • Repre ženy 10-15
22
23
  • Koito 10-13
  • ČR U23 10-19
  • Kawada 14-16
24
  • PBT +PST
25
  • PBT +PST
  • ČR U16 vs. ČR U18 9-11
26
  • PBT +PST
  • ČR U16 vs. ČR U18 9-11
27
  • PBT +PST
28
  • PBT +PST
29
  • EXLJKY EAGLES : ARROWS 17:00,19:00
  • EXLM EAGLES : JOUDRS 12:00,14:00
  • Kawada 9-11
  • TESA 14-16
30
  • EXLM EAGLES : MOST 11:00,13:00
  • EXLJKY EAGLES : CATS BRNO 12:00,14:00
  • SLOWP. LIGA semifinále
  • SLOWP. LIGA finále
  • SLOWP. LIGA semifinále
  • SLOWP. LIGA finále