Ladies day

LADIES DAY 2019 AFTERMOVIE

 

Záštita ČESKÉ OLYMPIJSKÉ NADACE

 

 

Lukáš Pavlásek autogramiáda & stand up

Patronka akce Tonya Graves

Hanka Kynychová & fitness program

Má první setkání s jógou byla váhavá, tak jak to u teenagerů často bývá.

Ondra Slanina & jeho Ladies Burger

Moderátorka Jana Švecová & zumba

Má první setkání s jógou byla váhavá, tak jak

Tombola, muzika, ohňostroj, welcome drink a mnoho dalšího.

Zahraj si soft a base!!!

Fitness s Lukášem Fajkusem

Pomáháme Nadačnímu fond Hanky Kynychové (dětem z dětských domovů) a České olympijské NADACI (podpora mladým sportovcům)!

Softballový a baseballový klub EAGLES PRAHA se letos rozhodl pomoci s překonáváním překážek i někomu jinému.
Pro letošní rok budeme pomáhat NADAČNÍMU Fondu Hanky Kynychové (dětem z dětských domovů) a České olympijské NADACI (podpora mladým sportovcům)!

Česká olympijská NADACE
Projekt Česká olympijská nadace podporuje sportovce ve věku 6-18 let. Cílem nadace je umožnit sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek peněz.

NADAČNÍ FOND Hanky Kynychové
Nadační fond Hanky Kynychové podporuje vzdělání v oblasti volnočasových aktivit dětí z dětských domovů, ale také se snaží pracovat na jejich sebedůvěře, sebevědomí a posílení jejich vlastního já. Děti z dětských domovů mají možnost bojovat proti svému trápení a nehezkým prožitkům prostřednictvím pohybu, který má blahodárný vliv na psychický stav. Hlavním projektem Nadačního fondu Hanky Kynychové je HEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE S HANKOU KYNYCHOVOU. Charitativní projekt podporující volnočasové aktivity dětí umístěných v dětských domovech po celé České republice. Nadační fond Hanky Kynychové zapojuje děti do celoročního programu, ve kterém jsou průběžně proškolovány odborníky v tanečních, pěveckých a hereckých aktivitách. Hlavními kategoriemi jsou aerobik, street dance, latino dance, MTV dance a muzikálové herectví. Všechny zúčastněné domovy pak mezi sebou soutěží v jednotlivých kategoriích v rámci velké finálové taneční show. Kromě medailí pro nejlepší tanečníky a zpěváky je pro děti přínosné také to, že mají zážitky a emoční prožitky mimo dětský domov, vystupují často v rámci nejrůznějších společenských událostí a mohou se tak alespoň trochu přiblížit “normálnímu” životu jiných dětí.

ÚČINKUJÍCÍ

Díky účinkujícím

Snowboardel

Vyzkoušejte svou rovnováhu na nejoblíbenější letní aktivitě se jménem stand up paddleboarding. Dovádění a jízda na paddleboardu je vyhledávanou zábavou všech dětí, a přitom rozvíjí jejich motorické dovednosti. Velkou výzvou nejen pro ženy je možnost vyzkoušet si fitness cviky na paddleboardu, které jsou díky pohyblivé vodní hladině více náročné na zapojení všech svalů a koncentraci. V nafukovacím bazéně vám zkušený tým AQUA MARINA DEMO TOUR poradí, jak a kde si na paddleboard správně stoupnout a jak pádlovat. Zeptat se jich můžete i na to, jaký paddleboard si správně vybrat nebo kam vyrazit.

Kondice

Partnerem Ladies Day je magazín Kondice, který se zaměřuje na pohyb a zdravý životní styl. Každý měsíc v něm najdete reportáže, rozhovory a tipy pro aktivní ženy a dívky včetně propracovaných cvičebních plánů a odborně sestavených jídelníčků. Na webu kondice.cz najdete také videa jógy: každý měsíc přibývají tři lekce, které je možné cvičit právě tehdy, kdy budete mít čas a chuť. S Kondicí se potkáte i na Ladies Day. Na akci si budete moci koupit speciály Kondice zaměřené na zdravé jídlo. Anebo si výhodně pořídit předplatné časopisu.

Bohemia Sekt

V průběhu akce pro vás bude připraven WELCOME DRINK v podobě Avanti Spritz nebo Hugo. Dále pro vás bude připraven osvětlený bar s velkým výběrem osvěžujících drinků, CHILL ZONA a skvělý personál. Těšíme se na vás.

Mary Kay

Hledáte krásu a svěží vzhled. To bude právě pro vás. Na akci Ladies day budete mít jedinečnou možnost se nechat hýčkat profesionálním personálem, který se postará o vaši pleť a krásný vzhled. Těší se na vás Nezávislá kosmetická poradkyně Eva Prachařová a Dana Šťávová. Přijďte se nechat bezplatně nalíčit kosmetikou Mary Kay, která vydrží každé sportovní utkání. Rády vám poradíme s výběrem správného make-upu, rtěnky či očního stínu.

Skákací atrakce

Nedílnou součástí akce Ladies day budou i skákací atrakce pro děti. Ty budou všechny připraveny v našem areálu a každý bude mít možnost vyzkoušet si řídit námořní loď nebo si užít skákacího hradu. Stejně tak bude připravena baseballová a softballová roadshow, kde si budete moci vyzkoušet házení a odpalování.

Malování na obličej

Na téhle akci nesmí chybět ani velmi oblíbené Malování na obličej… není určeno jen dětem, pomalujeme rádi puberťáky i dospělé. Šikovný tým zvládne cokoliv, budete mít na výběr inspirativní galerii obrázků a rádi vám zpestříme den třeba duhou na čele.

Používáme pouze kvalitní profesionální barvy, lehce smývatelné vodou, zdravotně zcela nezávadné.
Tak co si necháte namalovat?

Vína z Francie

Nabízíme širokou škálu francouzských vín od prověřených vinařů, jak pro soukromé subjekty tak i pro firmy a instituce. Rádi poradíme s výběrem vín pro Vaši spokojenost.

New Era

New Era bude prodávat oblečení, čepice a batohy. Z každého prodaného kusu daruje 50 Kč na charitativní projekt Každý odpal pomáhá.

Fitness s Lukášem Fajkusem

 

Jmenuji se Lukáš Fajkus a pracuji jako kondiční a fitness trenér se zaměřením na funkčnost těla a využitelnost kondičního tréninku v přípravě na jiné sporty.
Sportu se sám aktivně věnuji od svých 6 let. Vyzkoušel jsem si balet, fotbal, atletiku, kickbox a golf. Na profesionální úrovni fotbal 13 let (Bohemians Praha 1905, FK Viktoria Žižkov) a thaiský box 8 let (dorostenecký vícemistr republiky v kickboxu full-contact, 2 odboxované zápasy přímo v Thajsku). Trénováním se živím a hlavně bavím více jak 9 let. Za tuto dobu jsem spolupracoval s lidmi z různých sportovních odvětví jako jsou zejména tenis, golf, fotbal, basketbal, thaibox, baseball a další.
Moje trenérské služby využívají, jak lidé, kteří s pohybem a zdravým životním stylem začínají, tak i sportovci všech věkových skupin a kondičních úrovní. Poslední 4 roky se specializuji na přípravu a metodickou práci s dětmi v kolektivních sportech.

Lenner motors – Hyundai

Staráme se o Váš vůz nebo celý vozový park.
My v Lenner Motors dbáme na prémiový a nadstandardní přístup k našim klientům a jejich vozům. Svědčí o tom i mnoho pozitivních recenzí, které od spokojených zákazníků pravidelně dostáváme. Přesvědčte se sami!

Youtubeři Silly Toons a Laaduska

Youtubeři Silly Toons (Erik Šaroun a Robert Cejnar) a Youtuberka Laaduska přijdou podpořit charitativní akci Ladies Day!

Balónkový Mág

Mým úkolem je rozdávat dětem i dospělým radost a vyčarovat jim úsměv na tváři. Proč Balónkový mág? Udělat z balónku meč nebo myšku to asi svede kde kdo? To co vzniká z balónků pod mýma rukama, jsou spíše umělecká díla pro malé i velké.

Coffee makers

Výborná káva ve stylovém retro vozidle. Naší hlavní specializací je káva – ať už se jedná o kávový catering v našich speciálně upravených pojízdných kavárnách, školení na míru či prezentace na nejrůznějších akcích.

Finlandia

Připravíme pro vás tématické koktejly s profesionálním barmanem.

Foul ball cantina

Stánek od Dugout Cantina, jak ho znáte při každém turnaji na čepu strongbow cider, pivo Březnák ač je akce do růžova, nabídneme také pivo v klubových barvách a náš hot dog tak jak má být.

Chateau Havel

Připravili jsme pro vás toto menu:
krutí pastrami v bramborové bulce s cardinal dipem a sazeným vejcem a vídeňskou cibulí Hovězí burger s cibulovým chutney se švestkami,frisee salátem a mrkvovou slámou (houska bude růžova z č.řepy) Kozí sýr s brusinkami pečený v jarním těstě se salátem z rukoly a červené řepy.

Plechofka

Sendviče ve španělské stylu. Sušené šunka Jamón D. O. Teruel. Originální Teruelské klobásy Salchichon a Chorizo servírované jako Tapas a studené špízky ze španělských a českých produktů.

Yes Yes ice cream

Připravili jsme pro vás toto zmrzlinové menu: mango, slaný karamel, máta s čokoládou, levandule a stracciatella. Dále mléčné zmrzliny jsou z farmářského mléka, bez chemeckých stabilizátorů, zahušťovadel a samozřejmě bez přidaných barviv.

Pražská ledárna

Stánek pro vás připraví klasické novozélandské haka pies. Plechofka pak zajistí stánek se španělskými specialitami ve formě ochutnávek, které se nejlépe hodí ke sklenici vína.

Nonglutine

Život bez lepku s celiakií není jednoduchý, ale proč si ho neudělat hezčí a chutnější! Kristýna Chadrabová experimentuje s pečením bez lepku a u jejích výtvorů nepoznáte, že jsou „jiné“. Přijďte se a přesvědčte se sami.

Haka Pie

Stánek pro vás připraví klasické novozélandské haka pies.

PARTNEŘI

Díky Partnerům Akce

V roce 2018 se podařilo vybrat na akci LADIES DAY 126 500 Kč, které se rozdělily na pomoc Matyldě a dětem z Onkologického střediska v Praze Motol. Všem moc děkujeme!!!

Chcete se podílet na akci Ladies day a přispět? Hodnotu odpalu může zvýšit kdokoli o jakoukoli částku. Napište nám na eagles@eagles.cz a přidejte se na seznam dárců. Akce končí posledním zápasem Eagles v letošní extralize.

LadiesDay 2018

Doprava

Kudy do areálu

Autobusem č. 170 na zastávku Na vrstevnici.
Autem, parkování zajištěno.

Eagles Park

Všeobecné podmínky účasti na akci LADIES DAY pořádané Pořadatelem: EAGLES Praha z.s., IČ 60445190, se sídlem Pálkařská č.ev. 225, Krč, 140 00 Praha, zapsaném ve spolkovém rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. L6036 (Návštěvní řád)

Tento Návštěvní řád je určen všem osobám, které v rámci akce Ladies Day konané dne 18.5.2018 vstupují do sportovního areálu Pořadatele na adrese Pálkařská 225, Praha 4, Krč (dále také jen Areál) na základě předložené a platné vstupenky, nebo na základě zvláštního povolení Pořadatele, a které dodržují následující základní informace a pravidla:

 1. Zakoupením vstupenky návštěvník vyjadřuje svůj souhlas s těmito Všeobecnými podmínkami (Návštěvním řádem) a pokyny Pořadatele a zavazuje se je dodržovat a řídit se jimi.
 2. Vstup a pobyt v Areálu je podmíněn dodržováním zákonů, vyhlášek a dalších podzákonných norem a interních předpisů Pořadatele, především Návštěvního řádu. Tyto dokumenty jsou k dispozici v kanceláři Pořadatele a dále na webové adrese www.eagles.cz.
 3. Každá osoba vstupující do Areálu je povinna se chovat tak, aby nedocházelo k poškozování Areálu, jeho vybavení či k poškození majetku či zdraví jiných osob, a dále je povinna zachovávat čistotu a pořádek v Areálu a jejím okolí. Návštěvníci jsou povinni při svém pobytu v Areálu respektovat obecně závazná pravidla slušného chování a dobrých mravů, tj. především slušnost a ohleduplnost, a jsou povinni zdržet se jakýchkoli projevů mezilidské, rasové, náboženské nebo politické nesnášenlivost
 4. Do Areálu vstupuje každý na vlastní nebezpečí. Za osoby mladší 18 let odpovídají jejich zákonní zástupci.
 5. Pořadatel si vyhrazuje právo odepřít vstup nebo vyvést každou osobu, která nevyhoví předpisům, které se na jeho pobyt v Areálu vztahují, tj. zejména Návštěvnímu řádu a jiným právním předpisům a dále pokynům Pořadatele, nebo jejíž chování shledá nepřístojným (např. napadení jiného návštěvníka či pořadatele, vulgární projevy, nepřiměřené obtěžování ostatních osob atd.). Také každá osoba zjevně pod vlivem alkoholu nebo drog nebude vpuštěna do Areálu, nebo bude případně vyvedena z jeho prostor bez náhrady.
 6. Každá osoba, která svým chováním navodí podezření z páchání některého z trestných činů nebo přestupku, bude z Areálu vyvedena a předána Policii ČR
 7. Každý Návštěvník je povinen pro vstup do Areálu předložit ke kontrole vstupenku, je-li jeho pobyt v prostorách Areálu založen na zakoupení a řádném předložení vstupenky; každý divák je povinen mít vlastní vstupenku, neurčí-li Pořadatel akce jinak. Vstupenka je platná pouze nepozměněná, nepoškozená a kompletní. Vstupenka opravňuje pouze k jednomu vstupu do Areálu, nestanoví-li Pořadatel jinak. Po opuštění Areálu pozbývá vstupenka platnosti. Návštěvník je povinen mít vstupenku u sebe po celou dobu přítomnosti v Areálu a je povinen se jí na výzvu prokázat, jinak může být z Areálu vyveden bez nároku na náhradu vstupného.
 8. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno; dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu.
 9. Bez výslovného písemného souhlasu Pořadatele nesmí kupující nebo držitel vstupenky se vstupenkou nakládat v souvislosti s propagací (včetně soutěží a spotřebitelských loterií) kupujícího nebo držitele vstupenky, nebo jiné osoby či jakýchkoli výrobků nebo služeb pro jakékoli komerční účely nebo jiné účely, a to ani s její významnou částí.
 10. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. Změna programu je vyhrazena.
 11. Každý, kdo zpozoruje v prostorách Areálu závadu ohrožující bezpečnost osob nebo závadu hrozící poškozením majetku, má povinnost takovouto závadu ihned nahlásit Pořadateli.
 12. V případě zranění jakékoli osoby je každý, kdo tuto skutečnost zpozoruje, povinen uvědomit o tom Pořadatele. Pořadatel neodpovídá za škody způsobené na majetku a zdraví návštěvníků, pokud nebyly způsobeny porušením právních povinností ze strany Pořadatele, zejména pokud budou způsobeny ostatními přítomnými osobami.
 13. Do Areálu není dovoleno vnášet bez předchozího souhlasu Pořadatele jakýkoli alkohol, nádoby pod tlakem, politické a reklamní materiály, drogy, toxické a omamné látky, zbraně (bodné, sečné, střelné apod.), výbušné látky (trhaviny, třaskaviny a výbušné hořlaviny), hořlaviny, a jiné nebezpečné předměty, které by mohly způsobit škodu na zdraví nebo majetku. O nebezpečnosti jednotlivých předmětů má právo rozhodnout Pořadatel.
 14. V Areálu platí přísný zákaz odhazování odpadků mimo nádoby či prostory k tomu určené (tříděný odpad).
 15. Do Areálu je návštěvníkům po dobu akce zakázáno vstupovat se zvířaty vyjma asistenčních psů pro tělesně postižené.
 16. V celém Areálu je po dobu konání akce zakázáno kouření, včetně elektronických cigaret. Porušení tohoto zákazu může být důvodem vykázání návštěvníka z Areálu bez náhrady.
 17. V Areálu je zakázáno používat otevřený oheň.
 18. Jakékoli obrazové a zvukové záznamy pořízené v Areálu se nemohou bez svolení Pořadatele použít pro komerční účely. Neoprávněné použití, přenos nebo reprodukce loga nebo chráněné ochranné známky Pořadatele je zakázáno.
 19. Každá osoba vstupující do Areálu souhlasí, bez dalšího upozornění, s bezplatným využitím svého obrazu, podobizny nebo hlasu jako součásti jakéhokoli zvukového, obrazového nebo audiovizuálního záznamu, přenosu či reprodukce pro komerční nebo propagační účely, a to v rámci zobrazení celé nebo části akce v souvislosti s akcí konanou v Areálu.
 20. Náhrada veškerých škod způsobených návštěvníkem bude vymáhána podle příslušných platných právních předpisů České republiky.
 21. Pořadatel nepřebírá jakoukoliv odpovědnost za ztrátu věcí či jejich zcizení jinými osobami s výjimkou těch věcí, které převzal Pořadatel výslovně do úschovy.
 22. Návštěvník bere na vědomí, že celý Areál i s přilehlými plochami může být monitorován průmyslovými kamerami se záznamem (CCTV), a vyslovuje s tímto monitorováním a záznamem souhlas.
 23. Tento Návštěvní řád se vztahuje přiměřeně i na ostatní návštěvníky Areálu, kteří do něj vstupují nebo se v něm nacházejí na základě jiného dokladu nebo právního důvodu, než je vstupenka.

V Praze dne 1. 5. 2018

KLUB

Klubové novinky

Týden sportu zdarma na EAGLES – baseball a softball

I v letošním roce se baseballový a softballový klub Eagles Praha zapojil do akce pořádané MHMP "Týden sportu zdarma". Zájemci z řad široké veřejnosti si v těchto dnech mohli v plné míře vyzkoušet základy baseballu a softballu. Mezi Vánočnímu svátky si tuto příležitost...

číst více

Eagles soustředění v Nymburce

Během uplynulého víkendu se Sportovní centrum v Nymburce přebarvilo do zelena, když ho obsadilo přes 80 hráčů Eagles ve věku 7 – 15 let spolu s více jak 25 trenéry baseballu. Devět tréninkových skupin absolvovalo každý den velkou porci tréninkových jednotek...

číst více

Nábory do týmu Eagles Praha

V září odstartují náborové dny pro nové hráče a hráčky, kteří chtějí vyzkoušet nový sport a kolektiv. Areál bude otevřený v úterý 10.9. a v úterý 17.9.2019 vždy od 16-17 hodin (registrace nováčků 15:45!!!) Hledáme chlapce a děvčata, kteří mají chuť sportovat v...

číst více

Připoj se

Staň se členem EAGLES!

Přijď si vyzkoušet sport a poznat nové kamarády !
Nábor probíhá celoročně.

Popis:
Rubriky:
Dovednosti: