Ladies day

Ladies
day

18. května 2018  15:00, Eagles Park, Praha, Pálkařská 225
Charitativní, sportovní a společenská akce pořádaná klubem Eagles Praha Baseball & Softball spolu s partnery.

Video

Video záznam Ladiesday 2018

LadiesDay 2018

Program

Sport & Zábava

Autogramiáda a focení s Berenikou Kohoutovou

Aerobik a zumba s Gabrielou Trefnou

mistryní světa v aerobiku, zakladatelkou a hlavní trenérkou FitStation.cz. Čeká vás cvičení podle lektora: Rodiče a děti aneb staňte se FitEagles 🙂

Jóga se Zuzanou Klingrovou

Má první setkání s jógou byla váhavá, tak jak to u teenagerů často bývá.

Sledujte napínavé derby pražských hvězd!!!!

Domácí Eagles Praha proti Tempo Titans Praha, nahlédněte do extraligy, uvidíte Špičkové výkony, zažijete softballovou zábavu.

Moderátorka akce Jana Švecová

Má první setkání s jógou byla váhavá, tak jak

Všechny zvu nejen na krásnou prezentaci tohoto sportu, ale na příjemně strávený rodinný den, jehož výtěžek jde na dobrou věc. Jsem velice ráda, že mohu přispět k tak krásné akci s dobrým úmyslem.

to u teenagerů často bývá.

Tombola, muzika, ohňostroj, welcome drink a mnoho dalšího.

Velké díky zpěvačce TONYA GRAVES, která bude zpívat českou hymnu!!!

Zahraj si soft a base!!!

Vyzkoušej si softball a baseball! Odpalování, házení, chytání a vše o softballu a baseballu přímo na hřišti pod vedením profesionálů!

FitnessAction s Filipem Krusberským

Má první setkání s jógou byla váhavá, tak jak to u teenagerů často bývá.

každý odpal pomáhá

Aktuálně zapojených hráček a hráčů s počtem hitů!

Hitů

693

Hráči

16 žen, 31 mužů

Konto

126 500Kč

Každý odpal pomáhá

Pomoc pro Matyldu v jejím boji se závažnou nemocí!

Softballový a baseballový klub EAGLES PRAHA se letos rozhodl pomoci
s překonáváním překážek i někomu jinému.
Pro letošní rok jsme se stali patrony malé MATYLDY, která je sestřičkou jedno z hráčů Eagles Praha. Malé Matyldě v loňském roce diagnostikovali zhoubné nádorové onemocnění – anaplastický nefroblastom. Jde o poměrně vzácnou formu ledvinového nádoru, který špatně reaguje na standardní léčbu. Matylda, společně se svou rodinou a týmem špičkových lékařů a lékařek, navzdory nepříznivé prognóze nevzdává svůj zápas s touto závažnou nemocí. Vybrané prostředky budou směřovány na náklady na její léčbu nad rámec zdravotního pojištění a na oddělení dětské onkologie FN Motol, kde se o ni skvěle starají. Matyldě jsou 3 roky a její chuť do života a energie bojovat nás inspirovala. Je to veselá holčička s krásným úsměvem a její energii by jí mohl leckdo závidět. I my ve sportu občas známe ten stav, kdy se vše jeví, že je to předem prohrané, a proto chceme touto cestou Máťu podpořit a ukázat, že i ta nejhorší statistika může být poražena.
Máťa je velká bojovnice! A uděláme maximum, abychom ji podpořili!
Hráči a hráčky seniorských A-týmů se rozhodli za každý svůj úspěšný odpal v letošní extralize přispět 30 Kč na Matyldino konto. Na jakou výši se výsledná suma vyšplhá tak uvidíme na konci sezony.

ÚČINKUJÍCÍ

Díky Vám účinkujícím

Kondice

Partnerem Ladies Day je magazín Kondice, který se zaměřuje na pohyb a zdravý životní styl. Každý měsíc v něm najdete reportáže, rozhovory a tipy pro aktivní ženy a dívky včetně propracovaných cvičebních plánů a odborně sestavených jídelníčků. Na webu kondice.cz najdete také videa jógy: každý měsíc přibývají tři lekce, které je možné cvičit právě tehdy, kdy budete mít čas a chuť. S Kondicí se potkáte i na Ladies Day, zajišťuje jógovou lekci s renomovanou cvičitelkou Zuzkou Klingrovou. Na akci si budete moci koupit speciály Kondice zaměřené na zdravé jídlo. Anebo si výhodně pořídit předplatné časopisu.

Bohemia Sekt

V průběhu akce pro vás bude připraven WELCOME DRINK v podobě Avanti Spritz nebo Hugo. Dále pro vás bude připraven osvětlený bar s velkým výběrem osvěžujících drinků, CHILL ZONA a skvělý personál. Těšíme se na vás.

Mary Kay

Hledáte krásu a svěží vzhled. To bude právě pro vás. Na akci Ladies day budete mít jedinečnou možnost se nechat hýčkat profesionálním perosnálem, který se postará o vaši pleť a krásný vzhled. Těší se na Vás Nezávislá kosmetická poradkyně Eva Prachařová a Dana Šťávová. Přijďte se nechat bezplatně nalíčit kosmetikou Mary Kay, která vydrží každé sportovní utkání 🙂 Rády Vám poradíme s výběrem správného make-upu, rtěnky či očního stínu.

Skákací atrakce

Nedílnou součástí akce Ladies day budou i skákací atrakce pro děti. Ty budou všechny připraveny v našem areálu a každý bude mít možnost vyzkoušet řídit nábořní loď nebo si užít skákacího hradu. Stejně tak bude připravena baseballová a softballová roadshow, kde si budete moci vyzkoušet házení a odpalování.

Malování na obličej

Na téhle akci nesmí chybět ani velmi oblíbené Malování na obličej… není určeno jen dětem, pomalujeme rádi puberťáky i dospělé. Šikovný tým zvládne cokoliv, budete mít na výběr inspirativní galerii obrázků a rádi vám zpestříme den třeba duhou na čele.

Používáme pouze kvalitní profesionální barvy, lehce smývatelné vodou, zdravotně zcela nezávadné.
Tak co si necháte namalovat?

Zdravá 5

Zdravá 5 je unikátní celorepublikový vzdělávací program pro základní i mateřské školy. Je zaměřen na zdravý životní styl, především v oblasti zdravého stravování. Lektoři Zdravé 5 seznamují žáky v rámci dvouhodinového bloku zábavnou a interaktivní formou se zásadami zdravého stravování. Cílem hodiny je motivovat děti k automatickému přijetí zásad zdravé výživy a jejich přirozené implementaci do životního stylu. Nadační fond Albert poskytuje školám vzdělávací program zdarma a přihlásit se může každá základní škola prostřednictvím www.zdrava5.cz

New Era

New Era bude prodávat oblečení, čepice a batohy. Z každého prodaného kusu daruje 50 Kč na charitativní projekt Každý odpal pomáhá.

Vína z Francie

Nabízíme širokou škálu francouzských vín od prověřených vinařů, jak pro soukromé subjekty tak i pro firmy a instituce. Rádi poradíme s výběrem vín pro Vaši spokojenost.

Hyundai

Společnost Hyundai Centrum Valoušek s.r.o., je ryze česká, rodinná společnost s dlouholetou tradicí a s tím souvisí i její filozofie. Ta vychází z individuálního přístupu ke každému zákazníkovi, protože každý z nich je důležitý. Můžeme se pyšnit tím, že za 25 let historie odtud odjelo přes 5000 nových vozů a 3000 ojetých vozů, kolik jich prošlo rukama zkušených automechaniků asi ani nespočítáme.
Nyní jsme pro Vás nově zrekonstruovali naše dealerství, které se nachází na velmi dobře dostupném místě v Praze 4 na Chodově. Naše prostory a vybavení odpovídají prémiovým standardům a poskytneme Vám profesionální služby jak v oblasti prodeje, financování tak v oblasti kompletních servisních služeb. Svou práci děláme dlouho, rádi a rozumíme ji a uděláme vše proto, abyste u nás dostali vždy něco navíc. NEROZHODUJTE O KOUPI VOZU BEZ NABÍDKY OD NÁS. TÝM Hyundai Centrum Valoušek

Oriflame

Jedinečná možnost jak se nechat hýčkat přímo na akci Ladies day.

D.A.S. Rechtsschutz AG

Nabízíme pojištění právní ochrany pro motorová vozidla, řidiče, rodiny, zaměstnance, nemovitostí, lékaře a lékárníky, podnikatele. Vyřešíme spory v oblastech jako jsou reklamace služeb nebo výrobků, obhajoba v trestním a přestupkovém řízení.

Mamma HELP, z.s.

Mamma HELP již od roku 1999 pomáhá ženám s rakovinou prsu prostřednictvím 8 center, kde pacientky najdou nejen potřebnou podporu, porozumění, ale také potřebné informace a rady. Jako terapeutky tu pracují ženy, které mají s tímto onemocněním vlastní zkušenost, kterou se rozhodli sdílet spolu s dalšími ženami. Po celé ČR pak mammahelpky školí v oblasti prevence rakoviny prsu.

PARTNEŘI

Díky Vám Partnerům Akce

každý odpal pomáhá

Pro představu, v roce 2017 se hráčům EAGLES Praha povedlo úspěšně odpálit v extraligách celkem

Hitů

759

Chcete se na pomoci Matyldě touto cestou také podílet? Hodnotu odpalu může zvýšit kdokoli o jakoukoli částku. Napište nám na eagles@eagles.cz a přidejte se na seznam dárců. Akce končí posledním zápasem Eagles v letošní extralize.

Doprava

Kudy do areálu

Autobusem č. 170 na zastávku Na vrstevnici.
Autem, parkování zajištěno.

Eagles Park

Všeobecné podmínky účasti na akci LADIES DAY pořádané Pořadatelem: EAGLES Praha z.s., IČ 60445190, se sídlem Pálkařská č.ev. 225, Krč, 140 00 Praha, zapsaném ve spolkovém rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. L6036 (Návštěvní řád)

Tento Návštěvní řád je určen všem osobám, které v rámci akce Ladies Day konané dne 18.5.2018 vstupují do sportovního areálu Pořadatele na adrese Pálkařská 225, Praha 4, Krč (dále také jen Areál) na základě předložené a platné vstupenky, nebo na základě zvláštního povolení Pořadatele, a které dodržují následující základní informace a pravidla:

 1. Zakoupením vstupenky návštěvník vyjadřuje svůj souhlas s těmito Všeobecnými podmínkami (Návštěvním řádem) a pokyny Pořadatele a zavazuje se je dodržovat a řídit se jimi.
 2. Vstup a pobyt v Areálu je podmíněn dodržováním zákonů, vyhlášek a dalších podzákonných norem a interních předpisů Pořadatele, především Návštěvního řádu. Tyto dokumenty jsou k dispozici v kanceláři Pořadatele a dále na webové adrese www.eagles.cz.
 3. Každá osoba vstupující do Areálu je povinna se chovat tak, aby nedocházelo k poškozování Areálu, jeho vybavení či k poškození majetku či zdraví jiných osob, a dále je povinna zachovávat čistotu a pořádek v Areálu a jejím okolí. Návštěvníci jsou povinni při svém pobytu v Areálu respektovat obecně závazná pravidla slušného chování a dobrých mravů, tj. především slušnost a ohleduplnost, a jsou povinni zdržet se jakýchkoli projevů mezilidské, rasové, náboženské nebo politické nesnášenlivost
 4. Do Areálu vstupuje každý na vlastní nebezpečí. Za osoby mladší 18 let odpovídají jejich zákonní zástupci.
 5. Pořadatel si vyhrazuje právo odepřít vstup nebo vyvést každou osobu, která nevyhoví předpisům, které se na jeho pobyt v Areálu vztahují, tj. zejména Návštěvnímu řádu a jiným právním předpisům a dále pokynům Pořadatele, nebo jejíž chování shledá nepřístojným (např. napadení jiného návštěvníka či pořadatele, vulgární projevy, nepřiměřené obtěžování ostatních osob atd.). Také každá osoba zjevně pod vlivem alkoholu nebo drog nebude vpuštěna do Areálu, nebo bude případně vyvedena z jeho prostor bez náhrady.
 6. Každá osoba, která svým chováním navodí podezření z páchání některého z trestných činů nebo přestupku, bude z Areálu vyvedena a předána Policii ČR
 7. Každý Návštěvník je povinen pro vstup do Areálu předložit ke kontrole vstupenku, je-li jeho pobyt v prostorách Areálu založen na zakoupení a řádném předložení vstupenky; každý divák je povinen mít vlastní vstupenku, neurčí-li Pořadatel akce jinak. Vstupenka je platná pouze nepozměněná, nepoškozená a kompletní. Vstupenka opravňuje pouze k jednomu vstupu do Areálu, nestanoví-li Pořadatel jinak. Po opuštění Areálu pozbývá vstupenka platnosti. Návštěvník je povinen mít vstupenku u sebe po celou dobu přítomnosti v Areálu a je povinen se jí na výzvu prokázat, jinak může být z Areálu vyveden bez nároku na náhradu vstupného.
 8. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno; dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu.
 9. Bez výslovného písemného souhlasu Pořadatele nesmí kupující nebo držitel vstupenky se vstupenkou nakládat v souvislosti s propagací (včetně soutěží a spotřebitelských loterií) kupujícího nebo držitele vstupenky, nebo jiné osoby či jakýchkoli výrobků nebo služeb pro jakékoli komerční účely nebo jiné účely, a to ani s její významnou částí.
 10. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. Změna programu je vyhrazena.
 11. Každý, kdo zpozoruje v prostorách Areálu závadu ohrožující bezpečnost osob nebo závadu hrozící poškozením majetku, má povinnost takovouto závadu ihned nahlásit Pořadateli.
 12. V případě zranění jakékoli osoby je každý, kdo tuto skutečnost zpozoruje, povinen uvědomit o tom Pořadatele. Pořadatel neodpovídá za škody způsobené na majetku a zdraví návštěvníků, pokud nebyly způsobeny porušením právních povinností ze strany Pořadatele, zejména pokud budou způsobeny ostatními přítomnými osobami.
 13. Do Areálu není dovoleno vnášet bez předchozího souhlasu Pořadatele jakýkoli alkohol, nádoby pod tlakem, politické a reklamní materiály, drogy, toxické a omamné látky, zbraně (bodné, sečné, střelné apod.), výbušné látky (trhaviny, třaskaviny a výbušné hořlaviny), hořlaviny, a jiné nebezpečné předměty, které by mohly způsobit škodu na zdraví nebo majetku. O nebezpečnosti jednotlivých předmětů má právo rozhodnout Pořadatel.
 14. V Areálu platí přísný zákaz odhazování odpadků mimo nádoby či prostory k tomu určené (tříděný odpad).
 15. Do Areálu je návštěvníkům po dobu akce zakázáno vstupovat se zvířaty vyjma asistenčních psů pro tělesně postižené.
 16. V celém Areálu je po dobu konání akce zakázáno kouření, včetně elektronických cigaret. Porušení tohoto zákazu může být důvodem vykázání návštěvníka z Areálu bez náhrady.
 17. V Areálu je zakázáno používat otevřený oheň.
 18. Jakékoli obrazové a zvukové záznamy pořízené v Areálu se nemohou bez svolení Pořadatele použít pro komerční účely. Neoprávněné použití, přenos nebo reprodukce loga nebo chráněné ochranné známky Pořadatele je zakázáno.
 19. Každá osoba vstupující do Areálu souhlasí, bez dalšího upozornění, s bezplatným využitím svého obrazu, podobizny nebo hlasu jako součásti jakéhokoli zvukového, obrazového nebo audiovizuálního záznamu, přenosu či reprodukce pro komerční nebo propagační účely, a to v rámci zobrazení celé nebo části akce v souvislosti s akcí konanou v Areálu.
 20. Náhrada veškerých škod způsobených návštěvníkem bude vymáhána podle příslušných platných právních předpisů České republiky.
 21. Pořadatel nepřebírá jakoukoliv odpovědnost za ztrátu věcí či jejich zcizení jinými osobami s výjimkou těch věcí, které převzal Pořadatel výslovně do úschovy.
 22. Návštěvník bere na vědomí, že celý Areál i s přilehlými plochami může být monitorován průmyslovými kamerami se záznamem (CCTV), a vyslovuje s tímto monitorováním a záznamem souhlas.
 23. Tento Návštěvní řád se vztahuje přiměřeně i na ostatní návštěvníky Areálu, kteří do něj vstupují nebo se v něm nacházejí na základě jiného dokladu nebo právního důvodu, než je vstupenka.

V Praze dne 1. 5. 2018

KLUB

Klubové novinky

Opening day na Eagles

Sezona je tady!!! Baseballisté a softballistky zahajují ročník 2019 na domácí půdě. První startují baseballisté v pátek 29. března, kteří vyzvou od 19 hodin NUCLEARS TŘEBÍČ. Pro fanoušky je připraven bohatý doprovodný program a tak se vyplatí dorazit do Eagles Parku s...

číst více

Týden sportu zdarma na EAGLES

Stejně jako v minulých letech si mohli zájemci z řad široké veřejnosti vyzkoušet díky akci pořádané MHMP "Týden sportu zdarma"základy baseballu a softballu. Mezi Vánočními svátky si tuto příležitost nenechalo ujít více než 120 sportovních nadšenců. Ve víceúčelové hale...

číst více

Připoj se

Staň se členem EAGLES!

Přijď si vyzkoušet sport a poznat nové kamarády !
Nábor probíhá celoročně.

Popis:
Rubriky:
Dovednosti: