JEXL GAME 2 - EAGLES vs KOTLÁŘKA

Eagles v prvních dvou směnách dobíhají vždy pro dva body a ujímají se vedení 4-0. V první směně je to po singlu Matěje Bužgy, ukradené metě a dvojité krádeži s Michaelem Zýmou, Bužga dobíhá pro první bod a Zýma následně na chybu levého pole.

Ve druhé směně na odpal Mencla nejprve dobíhá pro třetí bod Gorecki. Mencl pak dobíhá po singlu Kanii. Kotlářka na začátku třetí směny využivá slabší chvilky nadhozu i polařských chyb a obrací skóre ve svůj prospěch na 5-4. (3 singly a 3 chyby v poli)

Eagles hned v dohrávce třetí směny srovnávají na 5-5. Viktor Šmidt odpalem do středního pole skóruje Michaela Zýmu.

V páté směně Eagles rozhodují zápas, když na střídajícího Obsta dobíhá hned šest běžců. Čtyři jednometové odpaly v řadě Zýmy, Vítka, Šmidta a Goreckého zajišťuje první tři body ve směně, jelikož Gorecki dobíhá až na třetí metu po chybě levého pole. Pavel Mencl získává metu zdarma a Matěj Bužga svým dvojmetovým odpalem posílá domů Goreckého a společně s Mencelm dobíhá na singl Jakuba Podzimka.

V sedmé směně Eagles přidávají ještě dva doběhy a definitivně rozhodují o zápase. Opět Jakub Podzimek stahuje dva body svým singlem do levého pole.

Na kopci se za oba týmy představili vždy čtyři nadhazovači. Jako startér za domácí Eagles začal Matěj Dědek a odházel čtyři směny. Umožnil pět doběhů na pět odpalů, dal pět met zdarma a zaznamenal dva strikeouty.

Vítězství v zápase si připsal mladíček Ondřej Hegr, který odházel dvě směny. Neumožnil soupeři jediný odpal, dal tři mety zdarma a měl jeden strikeout.

Porážku za hosty si připsal Obst, který v páté směně obdržel šest doběhů, dal jednu metu zdarma a zaznamenal jeden strikeout.

Pavel Klaška, jako startér zápasu na kopci za Kotlářku vydržel tři směny, umožnil tři odpaly, dal jednu metu zdarma a měl čtyři strikeouty a doběhlo na něj pět bodů z toho jen jeden umožněný.

Ještě se na kopci za Kotlářku předvedli Cihlář (1 směna, 1 odpal, 0 bodů) a Lovecký (3 směny, 2 odpaly, 1 BB, 6 K).

Za Eagles famózně uzavířá poslední tři směny dvojice Rick van Dijck (2 směny, 6 pálkařů, 6 strikeoutů) a Matěj Mencl (1 směna, 2 strikeouty). Oba nadhzovači zvládají tři směny na 10 pálkařů.

Matěj Bužga, Jakub Podzimek a Viktor Šmidt dohromady zařizují sedm odpalů a šest stažených bodů.