Informace o klubu

Eagles Praha je v současnosti největším baseballovým a softballovým klubem v ČR.

Má zastoupení ve všech nejvyšších soutěžích dospělých – jak v baseballu, tak softballu. Kromě vysoké sportovní úrovně a široké členské základny mládeže klub také vybudoval špičkový baseballový a softballový areál, který je počtem pěti hřišť největším v Evropě. Celoroční provoz v areálu umožňuje i vlastní sportovní hala a výborné zázemí klubu.


Základem sportovní činnosti je účast ve všech soutěžích – a to ve všech věkových kategoriích, pořádaných Českou baseballovou asociací a Českou softballovou asociací.

V areálu se také pravidelně pořádají velké mezinárodní akce a turnaje, včetně Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Nejznámější a největší mezinárodní akcí, kterou klub pořádá pravidelně, je Pražský baseballový týden. Při něm se v Krči setkávají týmy z USA, Evropy i Austrálie.


LADIES DAY

V letech 2018, 2019 a 2020 byl uspořádán charitativní den s názvem Ladies Day. Každý rok byla akce zaměřená na podporu někoho jiného - v roce 2018 jsme podporovali Matyldu, v roce 2019 Nadaci Hanky Kynychové a Olympijskou nadaci a v roce 2020 pak Standu Zatloukala. Dohromady se za všechny dosavadní ročníky vybralo přes 300 000,- Kč. V roce 2021 proběhly místo Ladies Day oslavy čtyřiceti let založení klubu. Doufáme, že se nám podaří na předchozí úspěšné ročníky Ladies day navázat v roce 2023.


Adresu a hlavní kontakty klubu naleznete v kontaktech.