1026_20231012_141751.jpg

Eagles Praha ukončuje spolupráci s hlavním trenérem Vladimírem Chlupem

Praha, 12. 10. 2023 Extraligový baseballový tým Eagles Praha, oznámil, že ukončil spolupráci s Vladimírem Chlupem, který působil a vedl A tým jako hlavní trenér po dobu osmi úspěšných let.

Vladimír Chlup se stal neodmyslitelnou součástí Eagles Praha během svého působení. Pod jeho vedením tým dosáhl významných úspěchů, včetně vítězství v Českém poháru a pravidelného umisťování se mezi top 4 týmy v nejvyšší soutěži, s jednou finálovou účastí.

Jan Drábek, generální manažer klubu Eagles Praha, uvedl: "Rozhodnutí ukončit naši spolupráci nebylo jednoduché. Nicméně jsme přesvědčeni, že změna je nezbytná pro to, abychom mohli postavit tým a klub na cestu k budoucím úspěchům. Přejeme Vladimírovi jen to nejlepší.”

Petr Zýma, kapitán týmu a člen výkonného výboru: “Rád bych poděkoval Vladimírovi za sezóny v našem týmu. Myslím, že během té doby jsme spolu dokázali mnoho věcí. Přejeme mu to nejlepší do budoucna a rádi ho vždy v Eagles přivítáme. Naším hlavním úkolem bude složit nový trenérský tým co nejdříve, abychom dali týmu jasnou vizi na nadcházející sezónu. Věřím, že máme vynikající týmovou kulturu a společně s tím i vysoké cíle, na kterých bychom chtěli začít pracovat.”

VV Eagles Praha