19_20230822_181100.jpg
1025_20230922_130403.jpg

Přichystáno! A nejen na Eurobaseball

O víkendu bude v krčském údolí rušno. Mistrovství ČR hrají od pátku U11 coachball a semifinále extraligy ženské softbalové áčko. A týmy Německa, Izraele, Švýcarska a Belgie se chystají na zápasy skupiny D Eurobaseballu.

Jak se klub připravil na velkou akci, jsme se zeptali Jana Drábka, předsedy Eagles.

„Navzdory krátkému časovému oknu pro přípravy jsme se snažili s maximálním úsilím upravit areál. Hlavním cílem bylo kompletně revitalizovat Eagles park."

Provedli jsme zásadní změny v rámci rekonstrukce osvětlení, kde byly kompletně vyměněny rozvaděče u všech stožárů. Další významný zásah se týkal tribuny na centrálním hřišti baseballu, kde jsme kompletně natřeli kovovou konstrukci a vyměnili dřevěné osazení. Dále jsme provedli výměnu ochranných sítí na baseballovém hřišti a doplnili materiál na hrací ploše.

Součástí úprav bylo i natření povrchů na plášti clubhouse a stihla se i část haly. Během komplexního úklidu se nám podařilo odstranit nepotřebné věci a zanechat čistý areál. Věříme, že nový vzhled Eagles parku bude příjemný jak pro domácí, tak pro návštěvníky, a že se bude stále zlepšovat.

Příprava na velkou událost vždy dodává tu správnou energii ke změnám. Jako vedení klubu se těšíme na další příležitost, kterou přinese Mistrovství Evropy žen v roce 2025, kdy budeme i nadále vylepšovat softballová hřiště.

Závěrem, vyzýváme všechny členy a příznivce klubu, aby přivedli své rodiny a přátele do Eagles parku, a to hlavně v pondělí a úterý. Ukažme jim areál a krásy baseballu!“

Rozpis utkání je zde:

https://www.eurobaseball2023.com/#/fields/eagles-park

Streamy budou na této webové stránce:

Baseballeurope.tv

Streamy ze zápasů jsou zpoplatněny, máme pro vás 10% slevu na nákup. Při nákupu zadejte kód: CZECHIA10

Na neděli 24.9. je už téměř vyprodáno. Směřujte svoji návštěvu hlavně na pondělí a úterý. Bez platné vstupenky nebo akreditace (pracovník, dobrovolník), nebude možné na baseballový stadion přijít.