1014_20230808_214333.jpg

Ohlédnutí za Multisport kempem 2023

Pětidenní program byl plný zábavy. V pondělí dopoledne za krásného počasí si děti užily pálení, chytání míčků v poli dokonce i nadhazování s Duffym a Márou Slabým. V odpoledním programu jsme si všichni zahráli slowpitch.

V úterý jsme dojeli na koloběžkách na Hostivařskou přehradu, kde jsme se vyblbli na paddleboardech. Zde patří velké díky firmě Snowboardel.cz při zajištění v čele s Jardou Antoněm. Nakonec si každý na památku odvezl domu svůj malý padleboard.

Ve středu se opět hráli hry na Eagles a trénovalo s Duffym, Drabajzem a Márou. Každý si zopakoval s vé baseballové dovednosti a odnesl si i něco nového. Odpoledne si děti užily plno zábavy s vodními balónky.

Ve čtvrtek se znovu vyrazilo na koloběžky, kdy jsme po cyklostezce dojeli až do Pirátské zátoky na minigolf a fotbalové šipky. Po obědě jsme se přesunuli na nedaleké beachvolejbalové hřiště. Kde jsme si zahráli vylepšenou a zábavnější verzi volejbalu s baseballovými rukavicemi a menším míčkem.

V pátek dopoledne nám bohužel počasí nepřálo. Všichni jsme si užili tenisový turnaj v hale. Odpoledne se počasí vylepšilo, vyběhli jsme na hřiště, odpalovali a hráli slowpitch.

Velké díky patří všem zúčastněným Jirkovi Bláhovcovi za zajištění stravy a všem trenérům.

Za rok opět na viděnou.

Fotogalerie od Petry Šlencové-Bílské a Jana Drábka: https://flic.kr/s/aHBqjAQr6C