Pronájem

Hledáte nevšední zážitek a chcete si vyzkoušet baseball nebo softball? Nebo hledáte místo pro svou teambuildingovou akci? Přijďte na Eagles!

Eagles Praha je největším baseballovým a softballovým klubem v ČR. Areál má pět hřišť, z toho dvě baseballové a tři softballové. K dispozici je také zastřešené pálkařské centrum, kde se dá trénovat i v nepříznivém počasí či multifunkční hala. V našem areálu probíhalo v minulosti natáčení filmů, reklam či hudebních videoklipů. Každoročně zde probíhá několik desítek mládežnických i dospělých tuzemských i mezinárodních turnajů. Areál je vhodný také pro pořádání sportovních teambuildingů pro menší i větší skupiny. 

Chceme si pronajmout hřiště, ale nemáme žádné vybavení, je to problém? 

To není vůbec problém. Máme k zapůjčení tréninkové a zápasové vybavení (za poplatek). Vybavení je složeno z rukavice, míče a pálky.

Chceme nejdřív od někoho ukázat jak se softball či baseball hraje, je to možné?

Ano, dle vašeho přání vám najdeme zkušené trenéry, kteří vám vysvětlí základy našeho sportu i pravidla hry.

Chceme k pronájmu i něco dobrého k jídlu i k pití, je to možné?

Ano! O jídelní a nápojový servis se nám stará tým Dugout Cantiny pod vedením manželů Bláhovcových. Ti umí připravit skvělé pohoštění dle domluvy i dle stávající nabídky. Na čepu mají vychlazenou Plzeň, Radegast, Kozel a vždy nějakou speciálku. Z nealko točených nápojů na vás bude čekat Kofola, Malinovka a Vinea. A když bude chuť, točená zmrzlina nebo čerstvé wafle se zmrzlinou udělají sladkou tečku za sportovním výkonem. 

Pro kolik lidí je váš areál? 

Tribuny na softballových baseballových hřištích mají kapacitu několik stovek diváků. V celém areálu se bez problémů vejde i pár tisíc lidí. Kapacita vnitřního sezení je cca 50 míst + cca 70 míst na zahrádce, máme zkušenosti i se stavením stanů pro catering a zvýšení počtu míst na sezení. 

V případě zájmu o trénink, zápas, teambuilding či jakoukoliv jinou akci u nás v areálu prosím kontaktujte nás na email eagles@eagles.cz.