1013_20230628_214525.jpg

Eagles budou hostit Eurobaseball!

A my hledáme dobrovolníky, co budou chtít být součástí této velkolepé akce! Ať jsi z Eagles nebo z jiného klubu, můžeš být součástí tohoto prestižního turnaje!

V září se bude konat velký baseballový svátek a Eagles budou u toho. Pražským areálem pro skupinu D evropského šampionátu je krčské údolí. Čtyři země se svými početnými fanoušky zavítají do Eagles parku: Belgie, Izrael, Německo a Švýcarsko.

Skupina D se odehraje od neděle 24. září do úterý 26. září. V areálu budou probíhat doprovodné akce a celé Česko bude na baseballové vlně. Dvě utkání denně budou sledovat stovky fanoušků.

Eagles je hrdý partner této akce a bude chtít představit svůj areál v co nejlepší kondici.

Věříme, že se členové klubu aktivně zapojí a společně připraví zahraničním a domácím fanouškům baseballu nezapomenutelný turnaj.

V červnu proběhl Prague Baseball Week a přinesl skvělou atmosféru a diváckou návštěvnost. Do přípravy pořádání podzimního turnaje je zapojený Petr Zýma, kapitán české reprezentace.

Petr, který má své kořeny v Eagles, zve všechny členy a přátele klubu, aby se zapojili do organizace Eurobaseballu. Společně, aby se podařilo areál a turnaj co nejlépe připravit.

Přihlašování na akci je možné - jednoduchý formulář zde.  Během prázdnin se utvoří tým, který bude organizovat dobrovolníky a přidělovat jim pozice.

POJĎTE DO TOHO S NÁMI!

Více informací o Eurobaseballu, jaká budou jména maskotů a koho můžete potkat v Eagles parku je možné sledovat na webu https://www.eurobaseball2023.com.

Foto: Barbora Reichlová