Areál

Eagles Praha je největším baseballovým a softballovým areálem v České republice.

V areálu jsou dvě baseballová hřiště, tři softballová hřiště, multifunkční hala, pálkařské centrum, posilovna a oudtoorová posilovací hrazda. K dispozici je také clubhouse s osmi šatnami, s plně vybaveným sociálním zázemím a bar. 


Baseballová hřiště

Areál má k dispozici dvě plnohodnotná baseballová hřiště. Spodní baseballové hřiště má nezastřešenou tribunu, v jeho blízkosti je velké pálkařské centrum. Centrální baseballové hřiště má k dispozici z části zastřešenou tribunu, komentátorskou budku, světelnou tabuli a osvětlení. 


Softballová hřiště

V areálu jsou také tři softballová hřiště. Centrální softballové hřiště nabízí částečně zastřešenou tribunu, komentátorskou budku, světelnou tabuli a osvětlení. Další dvě softballová hřiště nabízí menší tribuny, v blízkosti jsou tréninkové klece na pálení a nadhazovací bullpeny.


Hala

Rozměry haly jsou 42 x 24 metru, je uzpůsobena na všechny halové sporty a je kompletně vybavena pro trénink baseballu a softballu, včetně pálkařských tunelů a jiných potřeb. V zimních i letních měsících je hala plně využívána, ať už baseballisty, softballistkami či pronájmy, např. florbalu, házené a dalších.


Pálkařské centrum

V roce 2021 bylo slavnostně otevřeno nové pálkařské centrum. Soubor pěti klecí, plně zastřešené a osvětlené, takž umožňuje trénovat venku i v pozdních hodinách. Díky němu se rozšířily tréninkové kapacity i mimo hřiště. 


Parkoviště

Parkoviště Eagles je určeno pro návštěvníky areálu. Jeho kapacita je cca 70 osobních automobilů. V případě významných tuzemských a mezinárodních akcí může být parkoviště uzavřeno. Poté je nutné využít druhé parkoviště (při příjezdu za mostem) a dojít po cyklostezce do areálu pěšky. 

Eagles Praha
Pálkařská 225, 14000 Praha 4
1
Zpět na Informace o klubu