Joudrs dominovaly halovému turnaji žákyň - 6.2.2013

V sobotu se v Eagles Parku po roční přestávce opět uskutečnil halový softbalový turnaj žákyň.

O vítězství bojovaly tři týmy - kromě domácích žákyň Eagles Praha se turnaje zúčastnily hráčky Joudrs Praha a tým “Překvapení turnaje“, který tvořili baseballisté Eagles do 12ti let.

Celým turnajem jasně a úspěšně prošly softbalistky Joudrs Praha, které neokusily hořkost porážky. Týmy Eagles se snažily být důstojným soupeřem, ale na suverénní představení hráček  z Bohnic nestačily. Domácí žákyně obsadily druhou příčku a mladý tým žáků třetí pozici.

Joudrs opanovaly i dovednostní soutěže, které zpestřily turnaj. V hodu na přesnost zvítězily dívky ze Svoboda Parku s úspěšností 5/9. Individuální ocenění získala Adéla Šimůnková, která cíl neminula ani jednou ze tří pokusů. V běžecké soutěží trio běžkyň Joudrs s časem 32 sekund doběhlo pro další triumf.