8_1647554656.jpg
913_20220530_182218.jpg

Juniorky drží vítěznou vlnu

Druhá liga juniorek pokračovala dalším víkendem a čtveřicí utkání doma a v Trutnově.

V sobotu 28.5. do Eagles parku dorazil tým Olympia Blansko, který si dosud připsal jen dvě výhry. Soustředěný výkon v obou zápasech přinesl dvě kýžená vítězství. Útok zelenobílých se představil celkem 16 hity (6 + 10). Nadhazovačky Nikola Škardová v prvním utkání, a Markéta Doležalová ve druhém, povolily soupeřkám pouze jediný hit a obrana fungovala na jedničku.

Eagles Praha x Olympia Blansko 8:1, 10:0

Poslední květnová neděle přinesla juniorkám první výjezd mimo Prahu. Východočeský Trutnov byl dosud v tabulce první a na specifickém hřišti se rozhodovalo, kdo si udrží neporazitelnost.

Odehrály se dva napínavé zápasy s dramatickými momenty a „epickým závěrem“ v tie-breaku. V prvním utkání držela soupeřky zkrátka osa Nikola Škardová a Eliška Plevová a soupeřky zvládly 5 hitů. Krčské pálkařky předvedly sedm úspěšných odpalů, z toho dva body zařídila Karolína Koppová svým homerunem do středního pole.

Ve druhém utkání se dařilo oběma týmům přidávat body během celého utkání, až se za stavu 7:7 šlo do tie-breaku. V nastavené směně jasně dominovaly pražské hráčky a solidní náskok 7 bodů stačil k zavření zápasu. Další homerun a tři hity měla na kontě opět Karolína Koppová, ale celý tým si vedl v útoku dobře, 16 hitů – týmové AVG 0.390.

HSM Trutnov x Eagles Praha 4:7, 7:14

Juniorky mají osm výher a žádnou prohru a další dvě utkání jsou na programu 8. června v Blansku, kdy se dohrává odložený double z termínu Pony. Poslední soupeř, který před prázdninami bude bojovat s Eagles o ligové body, je dejvická Kotlářka - 29.6. na Kotlářce 16:30, 18:30.