902_20220503_214505.jpg

Začátek sezóny U13

Kategorie U13 měla na začátku dubna naplánovaný "Jarní turnaj U13", což je jeden z největších turnajů pro tuto kategorii. Bohužel počasí bylo výrazně proti a turnaj musel být zrušen.

Operativně jsme si domluvili přátelská utkání proti reprezentaci ČR U12 o týden později. Ve dvou zápasech byli kluci úspěšní a "ostrá" sezóna mohla začít.


Kluci odehráli zatím 3 soutěžní utkání:

Kotlářka - Eagles 1:12

První soutěžní utkání bylo zcela v naší režii. Výborný nadhoz a téměř bezchybná obrana soupeři prakticky nic nedovolili. Na pálce bylo zpočátku znát, že je začátek sezóny, ale kluci se postupně rozpálili a v pohodě si došli pro první soutěžní vítězství.

Eagles - Sabat 14:1

I v tomto utkání jsme jednoznačně dominovali a od první směny v pohodě kráčeli k druhému vítězství. Soupeř nás moc neprověřil, což je škoda.

Tempo - Eagles 0:8

V utkání dvou neporažených týmů zpočátku dominovali nadhazovači a obrany. První body přišly až ve třetí směně po obrovské mentální chybě soupeře. Potom jsme již v každé směně pravidelně přidávali body a jelikož nadhazovači a obrana opět odvedli vynikající práci, o našem vítězství nebylo pochyb.

V květnu nás čeká nejprve turnaj v Ostravě, kde budeme hrát se dvěma týmy, dále pak další utkání v přeboru Severozápad.