Eagles Praha
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Kalendář
Newslettery
Akce
Dresy
Ke stažení
Pronájem
Live TV
Muži A
Ženy A
Mládež
U5
U7
U8
U9
U10
U11 PS
U12
U13
U15
U18 + U21
Žákyně U13
Kadetky U16
Juniorky U20
Partneři
Kontakty
Články
Nábor
menu
Klub
Informace o klubu
Kalendář
Newslettery
Akce
Dresy
Ke stažení
Pronájem
Live TV
Muži A
Ženy A
Mládež
U5
U7
U8
U9
U10
U11 PS
U12
U13
U15
U18 + U21
Žákyně U13
Kadetky U16
Juniorky U20
Partneři
Kontakty
Články
Nábor
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Kalendář
Newslettery
Akce
Dresy
Ke stažení
Pronájem
Live TV
Muži A
Ženy A
Mládež
U5
U7
U8
U9
U10
U11 PS
U12
U13
U15
U18 + U21
Žákyně U13
Kadetky U16
Juniorky U20
Partneři
Kontakty
Články
Nábor
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Program zápasů
22. 4. 2024 - 28. 4. 2024
17. týden
Podle týmů
Chronologicky
pondělí 22. 4. 2024
SaBaT
U15
po 22. 4. 2024 17:00
@
SaBaT
,
Regionální přebor U15 Severozápad
4:10
po 22. 4. 2024 17:00
@
SaBaT
,
Regionální přebor U15 Severozápad
Detail
úterý 23. 4. 2024
U18 + U21
SaBaT
út 23. 4. 2024 16:30
@
Krč
,
EXTRALIGA U18
2:8
út 23. 4. 2024 16:30
@
Krč
,
EXTRALIGA U18
Detail
Online
čtvrtek 25. 4. 2024
SaBaT
U18 + U21
čt 25. 4. 2024 16:30
@
SaBaT
,
EXTRALIGA U18
1:8
čt 25. 4. 2024 16:30
@
SaBaT
,
EXTRALIGA U18
Detail
Online
pátek 26. 4. 2024
SK Kotlářka
U10
pá 26. 4. 2024 17:00
@
Kotlářka
,
Regionální přebor U10 Severozápad
5:17
pá 26. 4. 2024 17:00
@
Kotlářka
,
Regionální přebor U10 Severozápad
Detail
SK Kotlářka
U10
pá 26. 4. 2024 18:00
@
Kotlářka
,
Regionální přebor U10 Severozápad
2:20
pá 26. 4. 2024 18:00
@
Kotlářka
,
Regionální přebor U10 Severozápad
Detail
Muži A
Hroši
pá 26. 4. 2024 19:00
@
Krč
,
EXTRALIGA
10:0
pá 26. 4. 2024 19:00
@
Krč
,
EXTRALIGA
Detail
Online
sobota 27. 4. 2024
Pikes Praha
Kadetky U16
so 27. 4. 2024 10:00
@
Green Roller Park, Krč Praha
,
Superliga kadetek
Odehráno
so 27. 4. 2024 10:00
@
Green Roller Park, Krč Praha
,
Superliga kadetek
Detail
Hroši
Muži A
so 27. 4. 2024 13:00
@
Hroši
,
EXTRALIGA
12:4
so 27. 4. 2024 13:00
@
Hroši
,
EXTRALIGA
Detail
Online
Chemie - Kotlářka
Ženy A
so 27. 4. 2024 14:30
@
Stadion mládeže - Kotlářka, Kotlářka
,
Extraliga žen
7:1
so 27. 4. 2024 14:30
@
Stadion mládeže - Kotlářka, Kotlářka
,
Extraliga žen
Detail
Online
Chemie - Kotlářka
Ženy A
so 27. 4. 2024 16:30
@
Stadion mládeže - Kotlářka, Kotlářka
,
Extraliga žen
8:20
so 27. 4. 2024 16:30
@
Stadion mládeže - Kotlářka, Kotlářka
,
Extraliga žen
Detail
Online
Kadetky U16
Snails
so 27. 4. 2024 16:30
@
Green Roller Park, Krč Praha
,
Superliga kadetek
Odehráno
so 27. 4. 2024 16:30
@
Green Roller Park, Krč Praha
,
Superliga kadetek
Detail
neděle 28. 4. 2024
Kadetky U16
Arrows
ne 28. 4. 2024 11:00
@
Green Roller Park, Krč Praha
,
Superliga kadetek
Odehráno
ne 28. 4. 2024 11:00
@
Green Roller Park, Krč Praha
,
Superliga kadetek
Detail
Hroši
Muži A
ne 28. 4. 2024 13:00
@
Hroši
,
EXTRALIGA
11:13
ne 28. 4. 2024 13:00
@
Hroši
,
EXTRALIGA
Detail
Online
SaBaT
Kadetky U16
ne 28. 4. 2024 15:30
@
Green Roller Park, Krč Praha
,
Superliga kadetek
Odehráno
ne 28. 4. 2024 15:30
@
Green Roller Park, Krč Praha
,
Superliga kadetek
Detail