19_20230822_181100.jpg
1005_20230627_214353.jpg

Červen byl pro kategorii U9 vítěznou jízdou!

Hned první víkend se devítky účastnily turnaje Rookie Ball U9, kde zvítězily. Další víkend porazily všechny týmy na Coachballové lize U11 na Joudrs a třetí červnový víkend válely na Open Poháru ČSA U9 v Roudnici nad Labem.

V Roudnici se jednalo o dvoudenní turnaj a týmy bojovaly ve dvou skupinách. První den devítky porazily všechny čtyři soupeře (Tempo Foxies, Piranhas, Merklín a Žraloky) a dostaly se tak rovnou do semifinále.

Tým má parádní formu, je skvěle sehraný a je radost dívat se, jak se hráči stále zlepšují, především při běhu po metách!

V neděli hrály semifinále opět proti Piranhas, kde zopakovaly formu z předešlého dne a finále si zahrály proti domácím Praotcům Roudnice.

Všechny zápasy děti vyhrály velkým rozdílem a také finálový zápas byl ze stejného důvodu ukončen už ve čtvrté směně. Děti předvedly skvělou pálku a dohromady s prakticky bezchybnou hrou v poli nedaly soupeřům šanci! Viděli jsme skvělé zákroky – chycené lufty v zadním poli, několik zahraných double-play, či výbornou hru proti bodu na domácí metě. Agresivní hrou po metách naproti tomu nutily soupeře k chybám.

Tým má parádní formu, je skvěle sehraný a je radost dívat se, jak se hráči stále zlepšují, především při běhu po metách!