1077_20240619_114209.jpg

Eagles B – 3. liga, 3 vítězství, 3. místo

O uplynulém víkendu ukořistily hráčky Eagles 3 výhry a umístily se tak na průběžném 3. místě v 3. lize.

Tým tentokrát složený převážně z hráček hrajících pražský přebor a doplněný o několik šikovných juniorek odehrál o uplynulém víkendu další kolo 3. ligy, které se tentokrát hrálo v krčském údolí. Sobotní ráno zahájil turnaj s těsnou prohrou s Radotínem. Po obědě se utkal s usměvavými a pozitivně naladěnými hráčkami s polské Wroclawi, se kterými odehrál moc pěkný zápas na 7 směn, který nakonec skončil vítězstvím pro Eagles.

Nedělní ráno bylo nejdříve napínavé, co do počtu hráček, ale i nejistou strike zónou, kdy se soupeřkám z Kadaně podařilo získat čtyři body. Naštěstí hráčky Eagles se nenechaly zaskočit a tento stav obrátily hned v první směně a doběhly si pro deset bodů. Následně pak ještě přidaly dalších šest a zápas byl ukončen v časovém limitu. Dalším a posledním soupeřem tohoto turnaje byly hráčky Sokola Hluboká, které na pár met zdarma a nějaký odpal dokázaly obsadit i všechny mety, ale výborná souhra v poli jim však nedovolila žádný bod stáhnout. Naopak krčský tým šel za svým cílem, odpal po odpalu a dokázal v daném zápase stáhnout deset bodů a vyhrát.

Byl to moc krásný turnaj, na hřišti se potkaly hráčky různých věkových kategorií, se zkušenostmi z různých soutěží a vytvořily perfektní atmosféru a neuvěřitelnou souhru i přes početní problémy, které tento víkend doprovázel s ohledem na další soutěže. Velký dík patří všem hráčkám, které si ten čas našly, aby bylo možné tento turnaj odehrát. Ještě větší dík ale patří Michalu Šedivému, který měl kromě personálního zabezpečení týmu a kaučování ještě na starosti celý turnaj od hrabání hřiště až po rozhodčí.

Radotín B – Eagles B 7:5

Wroclaw – Eagles B 3:6

Eagles B – Kadaň 16:5

Eagles B – Sokol Hluboká 10:0

Hráčky: Hrachovinová Veronika, Jordáková Lenka, Vlková Marta, Píšková Martina, Mozolová Markéta, Zelinková Tereza, Marková Kateřina, Vaňačová Ema, Červenková Lucie, Peerová Nika, Kalenská Nikola, Kaucká Kristýna, Doležalová Markéta, Plevová Štěpánka, Miceli Laura,

Kauč: Šedivý Michal