1070_20240430_090944.jpg

Kadetky: PONY Liga Krčanda

18.-21. 4. jsme na Eagles pořádali mezinárodní turnaj PONY ligy KRČANDA. Díky němu je možné se kvalifikovat na světový turnaj PONY v Americe.

Letos se na soupisce kadetek zapsalo 32 hráček, včetně mladších juniorek, které měly šanci si naposled zahrát tento domácí velkolepý turnaj a využít příležitost si zahrát doma se zahraničními týmy. Z těchto hráček jsme složili dva týmy: GREEN, kde byly starší kadetky, vedené headcoachem Méďou Čermákem, Michalem Šedivým a Alešem Chýlem, a WHITE, kde hrály mladší kadetky pod vedením Jany Chýlové, s asistencí Lídy Gočaltovské a Milana Budína.

V týmu GREEN se podařilo vyhrát skupinu, ale poté prohrály s Piranhas Beroun o postup. Nakonec vyhrály nad Ukrajinou CADET a získaly 3. místo, ale neobhájily titul z předchozích dvou let. Mladšímu týmu WHITE se podařilo vyhrát pouze první zápas nad polskými Gepardy Žory.

Na turnaji Krčanda se zúčastnilo 13 týmů, které se umístily takto:

1. Piranhas Beroun

2. Joudrs Praha

3. Eagles Praha Green

4. Ukrajina CADET

5. Ukrajina JUNIOR

6. Pianoro Softbal (ITA)

7. Joudrs Praha Jun

8. NT Germany U15

9. SaBaT Praha

10. Future Star (NED)

11. Future Ukrajina

12. Eagles Praha White

13. Gepardy Žory (POL)

Děkujeme klubu Eagles, že dokázal pořádat tak velký turnaj, našim trenérům, rodičům, fanouškům a hráčkám.

Superliga kadetek na Eagles

O víkendu hned po Krčandě jsme pořádali superligový turnaj kadetek, kde si zahrály hráčky pod vedením headcoache Méďi Čermáka s Lídou Gočaltovskou.

V sobotu jsme první zápas prohrály s Pikes Praha 14:2. Do druhého zápasu jsme se poučily a vyhrály nad Snails Kunovice 14:11. Nedělní třetí zápas jsme vyhrály těsně nad Arrows Ostrava 9:8 a poslední výhra nad pražským SaBaTem 10:8. Díky tomu na začátku sezóny vstupujeme do horních příček tabulky a víme, že musíme zlepšit jak útok, tak i obranu.

Děkujeme týmu žákyň za zajištění dobrého chodu celého turnaje, za úpravu hřišť Ivanovi a Alexovi a Milanu Budínovi jako řediteli turnaje.

V květnu nás můžete přijít podpořit o víkendu 11.-12. na pražský SaBaT.