1036_20231128_142217.jpg

Kadetky: zhodnocení sezóny 2023

Celý tým kadetek si zaslouží gratulace za skvělé výkony zejména na velkých turnajích a za dosažení zlatého triple crown, což zahrnuje vítězství na třech nejprestižnějších turnajích v kategorii U16: PONY Krčanda, Open pohár ČSA a Mistrovství České republiky.

Ve finále PONY Krčanda Eagles porazili tým Fun&Play Praha 7:2 a obhájili tak vítězství, ve finále Open poháru ČSA Eagles porazili Joudrs 4:0 – a rovněž obhájili zlato a do třetice ve finále MČR U16 Eagles porazili Joudrs 6:0 – a obhájili zlatou medaili. Naprostá dominance útoku i obrany v čele s radostí a chutí nadhazující Nikolou Škardovou. Tento úspěch nebyl snadný, ale dívky to dokázaly. Děkujeme rodičům za podporu týmu po celou sezonu.

Mistryně České republiky 2023: Kristýna El Ghannam, Nikola Škardová, Tereza Koubová, Lucie Červenková, Barbora Houdková, Linda Šedivá, Ema Vaňačová, Laura Miceli, Sára Koulová, Valeriia Oliinyk, Agáta Rollerová, Kristýna Rašínová, Magdalena Klímová, Viktorie Trčková, Nela Švestková, Samantha Gočaltovská, Johanka Kaiserová, Rozálie Dembowski a Alice Duchoňová.

Speciální poděkování patří trenérskému týmu, který hráčky vedl k jejich triumfu: hlavnímu trenérovi Petrovi Méďovi Čermákovi, Aleši Chýlemu, Michalu Šedivému a Ludmile Gočaltovské.

Velké poděkování patří rovněž rodičům za podporu týmu v celé sezóně.

Tým kadetek si opět v letošním roce nasadil zlatou trojkorunu, totiž vítězství se třech největších turnajích: PONY Krčanda, Open pohár U16 ČSA a Mistrovství ČR U16. Obhájit všechny tři zlata z loňska byla výzva, a podařilo se jí naplnit.

Repre U15

Magdalena Klímová, Nela Švestková

Repre U18

Nikola Škardová, Lucie Červenková, Kristýna El Ghannam,

Little League

Nikola Škardová, Lucie Červenková, Kristýna El Ghannam, Tereza Koubová, Agáta Rollerová, Magdalena Klímová, Nela Švestková, Alice Duchoňová, Samantha Gočaltovská, Johanka Kaiserová


INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ

Pálkařka roku: Barbora Houdková
MVP: Magdalena Klímová
Nadhazovačka: Nela Švestková
Talent roku: Samantha Gočaltovská