19_20230822_181100.jpg
Foto_Eagles_Blesk.jpg

Ladies Day z pohledu kadetek :-)

Tak jsme dostali od našich trenérů za úkol zhodnocení víkendu Superligy kadetek v Brně, ale jelikož bychom musely všechny v týmu včetně našich trenéru Médi a Dády jen pochválit jak za výkony v poli, tak v boxu na pálce, tak jsme se rozhodly, že tento víkend raději přeskočíme a vrhneme se do zhodnocení následující akce: LADIES DAY 2020

Sobota začala opravdu moc pěkně a slunečně. Počasí nám přálo, a tak mohl začít parádní den pro dobrou věc, pro Standu, který je po úraze na vozíčku a my všichni z Eagles a soupeřky z Tempa jsme se rozhodli mu pomoci vybrat prostředky na zakoupení kola. Akce začala hned brzo ráno a v Eagles parku bylo co dělat a na co se dívat. Spousta zábavy, jak pro děti tak pro dospělé a veškerý výdělek bude věnován právě Standovi. Vrcholem dne byl zápas extraligy žen EAGLES vs. TEMPO, ale o tom později.

Nejprve začala naše Superliga kadetek a to hned třemi zápasy, kterých se zúčastnily týmy Eagles, HSM Trutnov a Blesk. V úvodním zápase Eagles zvítězilo nad Bleskem. Na nadhozu se ukázala v dresu Eagles Nela Pichlová, která se k nám vrátila po delší pauze a na prkně vydržela několik směn. I druhý zápas, proti Trutnovu, jsme zvládly skvěle, výhrou, s jedním HOMERUNEM v podání Terezy Stejspalové. Ve třetím zápase dominoval Trutnov nad Bleskem.

Tím pro nás skončily sobotní zápasy a mohly jsme se věnovat akcím v areálu. Některé z nás se vrhly hned na ochutnávku něčeho dobrého pečeného s láskou našimi hráčkami z A teamu Eagles, nebo ke stánkům dalších podporovatelů akce. A pak nastal čas na již zmíněný zápas žen. Celý náš team jsme pak šly podpořit družstvo žen, oblečené stejně jako my do růžových dresů Ladies Day, proti hráčkám týmu Tempo Praha, které pro dobrou věc nastoupily také v unikátních dresech. Letos to opravdu na obou stranách holkám moc slušelo.

Zápas byl pro diváky atraktivní, do poslední chvíle napínavý. O nejlepší podívanou se zasloužila Eliška Thompsonová, která zvládla tři hity ze tří startů, jeden z jejích odpalů všechny počítáme za homerun, i když homerunem nebyl, neboť se míč odrazil od horní hrany plotu a  vrátil se zpět do hřiště. Nakonec naše ženy zvládly zápas lépe, zvítězily 3:2 i díky výkonu nadhazovačky Terezy Krbcové. Během utkání se také popřálo legendám klubu, bývalým hráčům a trenérům Eagles, Alešovi Chýle, Danovi Baginovi a Mirkovi „Duffčákovi“ Duffkovi.

Po ukončení zápasu se dražily dresy a největší částku vydražily dresy #1 Martiny Bláhové dres #25 Emy Vodičkové a #61 Alice Škardové. Úspěšný den zakončil krásný ohňostroj firmy Krupička.

Víkend pokračoval odvetami teamů hrajícími Superligu kadetek, kde Eagles opět zvítězilo nad oběma soupeři a Trutnov přehrál Blesk.

Všechny moc doufáme, že návštěvníci Eagles Parku si to moc užili a budou se s námi těšit na další ročník 2021.

Tímto samozřejmě děkujeme všem zúčastněným divákům, kteří návštěvou a dobrovolným vstupným také podpořili Standu. A v neposlední řadě děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se na přípravě a chodu akce podíleli.

Autorky článku: Nikola Škardová a Alice Škardová