965_20221103_142052.jpg

Nejmenší orlíci v sezóně 2021/2022

Kategorie U5 je specifickou skupinou mláďat v našem Eagles hnízdě.

Do této kategorie nastupují děti už od věku 3,5 let. S baseballem a sportem jako takovým se teprve seznamují. Proto je velmi důležité pro tato malá orlíčata vytvořit tréninkový plán tak, aby se naučila nejen správně běhat, házet a pálit, ale především aby je náš sport bavil a získala povědomí o týmové hře.

Vzhledem k tomu, že řada dětí v kategorii U5 byla při příchodu do klubu nepopsaným listem, tak během sezóny bylo vidět trénink od tréninku nebo i zápas od zápasu jejich zlepšení v baseballových dovednostech, ale i větší udržení pozornosti a koncentrace, takže při posledním turnaji na Kladně začaly hledat kytičky v outfieldu a prozkoumávat antuku infieldu teprve až ve třetím zápasu turnaje. ?).

To, že se baseball stal pro tyto malé hráče a hráčky zábavou, se trenérskému týmu v sezóně 2021/2022 podařilo, protože většina dětí z kategorie U5 přešla do kategorie U7 a chtějí s baseballem pokračovat.

Za trenérský tým bychom dětem chtěli popřát v další sezóně hodně úspěchů a ať je baseball baví stejně jako letos.

Velké díky patří také všem rodinným příslušníkům, kteří děti vozili na tréninky nebo zápasy, vzorně jim chystali hráčské vybavení a v případě potřeb pomáhali trenérům (např. tím, že se postavili na mety, aby děti věděly, kam mají během zápasu běžet :).

Realizační tým:

Andrea Borešová – head coach, Jan Bárta - coach

Soupiska:

Rossmannová

Viktorie

Štefanová

Stella

Čečrdle

Amélie

Pejčoch

Oliver

Kovarský

Artur

Bártová

Josefína

Alchus

Maxmilián

Handl

Albert

Bokaj

Theodor

Cihelka

Marek

Duffek

Denis

Erban

Ludvík

Mazur

Darina

Petrásková

Rozalie

Šanda

Pavel

Vrzáčková

Julie


TOP HRÁČI 2022:

pálkař roku: Rozálie Petrásková
MVP: Josefína Bártová
Polař: Artur Kovarský
Objev roku: Albert Handl