1022_20230828_210308.jpeg

Prázdniny našich jedenáctek

Po prázdninové pauze se, stejně jako ostatní mladší kategorie, potkaly hráči U11 na společném soustředění, které letos proběhlo v Hluboké nad Vltavou. Mladí orli si během soustředění užívali jízdu na kole, na kterém se přesouvali na hřiště a zpět na ubytování. Statečné jedenáctky si celou cestu v parném počasí dokonce daly jednou i poklusem.

V rámci soustředění se odehrály i dva přátelské zápasy s týmem Sokol Hluboká, kde si všichni vyzkoušeli svou nabývající formu do zářiových turnajů.

Dle slov dětí i trenérů se soustředění vydařilo, všichni dokázali přežít tropická vedra a s dobrou náladou trénovat. Během soustředění se samozřejmě našla chvíle i pro zábavu na koupališti nebo v nedalekém Bike parku.

Po návratu ze soustředění hráči nenechali dlouho svoje rukavice a pálky zahálet a hned v dalším týdnu naběhli na trénink, aby dopilovali formu na turnaj Back2School, který k jejich velké nevoli ukončilo špatné počasí a Orlíci se nemohli utkat o 5. místo.

V posledním týdnu prázdnin se všichni třesou na tréninky. V září je totiž čekají klíčové turnaje sezóny – Kvalifikace na MČR U11, která se letos koná v Opavě a po doufejme úspěšné kvalifikaci se už těší do Brna, kde se uskuteční letošní MČR U11. Kromě těchto turnajů jedenáctky čekají ještě závěrečné turnaje Coachballové ligy – nejprve nadstavba v Chomutově a následně MČR v Coachballu U11, které se bude konat u nás na Eagles.

Fanděte s námi!