19_20230822_181100.jpg
982_20230330_210727.jpg

Sedmičky zaválely na halovém turnaji

I když už jaro klepe na dveře, v neděli 5. 3. 2023 to tak vůbec nevypadalo. Zima byla nejen venku, ale i v nafukovací hale, ve které se Turnaj U7 LOB odehrával. Hráčům a hráčkám Eagles to však vadilo pramálo. Během rozcvičky se pěkně rozehřáli a celí nabuzení nastoupili do hry za dva týmy – Eagles Green a Eagles White.:-)

První zápasy turnaje oba týmy excelovaly. Eagles Green porazili malé Sabaťáky a Eagles White se stali bílou vichřicí v poli i na pálce a rozmetali Tempo. Se skvělým pocitem z vítězství ve své skupině oba týmy nastoupily na dalšího soupeře.

Eagles Green prokázali sílu na pálce a maximální koncentraci v poli, kdy se jim soupeře z Oseku podařilo několikrát vyautovat mezi metami. Eagles White i přes veškerou snahu podlehli silnějšímu soupeři z Minners.

I přes tuto zdrcující porážku Eagles White zatnuli zuby a zmobilizovali všechny síly a v dalším zápase turnaje to pěkně natřeli Oseku a jejich porážka na sebe nenechala dlouho čekat. Tato výhra znamenala, že další zápas se odehraje v orlím hnízdě – Eagles White nastoupili proti Eagles Green.

Bratrovražedný souboj se nesl v přátelském duchu, a to nejen na poli hráčském, ale i trenérském.:-) Skončil vítězstvím pro Eagles Green.

Prohra Eagles White znamenala, že se ve svém posledním zápase turnaje utkali se Sabatem o třetí místo. Orlata byla natěšená na pohár a snažila se jej získat, což bylo na pálce vidět, ale v poli dosti zaostávala v chytání míčů. Sabaťáčči si tedy z turnaje díky skvělé akci v poli i na pálce odvezli z turnaje pohár za třetí místo a Eagles Green se umístili na krásném čtvrtém místě.:-)

Výhra v orlím hnízdě znamenala, že se Eagles Green budou muset postavit malým horníkům z Kladna a sehrát s nimi zápas o první místo turnaje. Bylo vidět, že malá Orlíčata dala do zápasu vše. Hláška „Nesledujeme, co kde lítá, sledujeme míč“, která se nesla napříč celým turnajem, byla skutečně plně během tohoto zápasu aplikována.:-) Ale i přesto zápas skončil porážkou pro Eagles Green. Eagles Green z turnaje odváželi pohár za druhé místo.:-)

Díky skvělému nasazení hráčů a hráček, parádní a velmi pečlivé přípravě trenérů v zimní sezóně se bylo skutečně na co dívat a za některé akce by si malí Orlíci mohli podat ruce i s mnohem staršími hráči. Zvu vás určitě na některý další zápas naší eaglesovské drobotiny, protože je to opravdu pohlazení pro oko i duši.

A velké díky trenérům – Honzovi Bártovi, Tomovi Grygerovi a Láďovi Kučerovi – jste skvělí.

Ája Borešová