19_20230822_181100.jpg
1015_20230827_175448.jpg

Soustředění na Hluboké - U8

Celkem 72 hráčů kategorií U7 až U11 spolu s 22 trenéry strávilo horký týden od 12. do 18. srpna na soustředění v areálu na Hluboké. Ubytováni jsme byli na internátu střední elektro školy a na hřiště jsme každý den jezdili 2 km na kolech. K dispozici jsme měli 3 hřiště, několik klecí a pálkařské centrum. Kategorie U7 trénovala v areálu internátu.

Kategorii U8 zastupovalo 15 hráčů a hráček a 4 trenéři. Trénovali jsme 2x denně, mezi dopoledním a odpoledním blokem jsme se vraceli na oběd a odpočinek na internát. Najezdili jsme tudíž dost kilometrů na kolech, a jak pravil nejmenovaný hráč: „to bylo to nejlepší“.

Vzhledem k extrémně teplému počasí jsme museli tréninkové plány poněkud upravit, hodně jsme si chodili namáčet hlavy a čepice, dělali pauzy. Některé tréninky jsme zakončili koupačkou ve vedle tekoucí Vltavě. Nácvik slidů na kropenou plachtu byl rovněž vítaným osvěžením.

Ve středu jsme si dopoledne udělali od trénování pauzu a vypravili se na výlet – na kolech jsme opět dojeli do areálu, kde se orlíčata vyřádila nejprve na všech prolézačkách a pak jsme je vypustili do dětského lanového centra – bylo to nakonec hodně posilovací dopoledne ?. Výlet jsme zakončili báječnou zmrzlinou u milé paní zmrzlinářky!

Na závěr týdne jsme odehráli velmi přátelský zápas s našimi U7, vyhlásili jsme rekordmany ve švihadlové výzvě (někteří nedoskákali jen na Hlubokou, ale ještě daleko dál – vítězný Kilián naskákal od začátku prázdnin 8070 přeskoků). Závěrečné odpoledne jsme věnovali tmelícím a crazy hrám. Každý hráč si navíc ze soustředění odvezl jednu Orlí placku a baseballovou kartičku (a snědl bonbony a čokoládu ?).