1081_20240704_103821.jpg

Vítězný červen kadetek

Začátkem června se konalo druhé kolo Superligy kadetek na hřišti pražského klubu Joudrs, kde se nám podařilo v tabulce poskočit na třetí místo.

V polovině června nás čekal nelehký úkol, obhájit titul mistryní v Open Poháru ČSA. Turnaj se konal v chomutovském softballovém areálu týmu Beavers a probíhal klasicky již od pátku. Letos se přihlásilo 18 týmů: SK Joudrs, Eagles Praha, SaBaT Praha, Cats Brno, Piranhas Beroun, Pikes Praha, Beavers Chomutov, SK Sever Brno, Arrows Ostrava, Falcons Softball Hradec Králové, Tempo Praha, Locos Břeclav, Snails Kunovice, SK Kotlářka Praha, Blesk Jablonec nad Nisou, SK Klackaři Kostelec nad Orlicí, Spectrum Praha, Olympia Blansko.

Na prkně se nám vystřídaly v průběhu turnaje nadhazvačky: Nela Švestková, Kristýna Rašínová, Kateřina Holubcová, Samantha Gočaltovská, Natálie Budínová a Sofie Gasowski, kterým to chytly na domácí metě Agáta Rollerová, Madla Klímová a též Sofie Gasowski.

Ostatní pozice v poli doplnily polařky Viktorie Trčková, Johanka Kaiserová, Alice Duchoňová, Amálie Rybáková, Adéla Prokopová, Apolena Pavlíková a Majda Hlavinková. Pálily jsme neodolatelný rány a to celkem 50 stažených bodů oproti 11, ve většině případech do zadního pole už od prvního zápasu. Žel v posledním zápase nám chybělo asi pouhé štěstí na rozhodování a příhodné situace při usilování o bod a tak jsme dlouhý finálový zápas s naším pražským rivalem prohrály 2:0. Prohra v nás nezahořkla a víme, že na další vítězství máme, pokud trochu přidáme. Protože jsme skvělý tým s přátelským duchem v srdci a s tím se hraje nejlépe.


  • Za 3 neděle nás čeká softballové soustředění v Blansku, v krásném moravském areálu týmu Olympia Blansko. Zde se budeme připravovat na zbytek sezóny.
  • V srpnu nám držte pěsti ve štaci Kunovice X Břeclav v jenom víkendu 23.-25.8., kde si odehrajeme 3.kolo Superligy kadetek

Headcoach Méďa Čermák
asis. Jana Chýlová
asis. Aleš Chýle
asis. Milan Budín
Za TT technická vedoucí Ludmila Gočaltovská