19_20230822_181100.jpg
1055_20240321_120730.jpg

Žákyně a teamuilding

V článku se dočtete o nezapomenutelném víkendu, který prožily žákyně Eagles. Společný výlet s trenéry nejen posílil týmovou soudržnost, ale nabídl i zábavné aktivity od procházky po okolí až po večerní promítání sportovních videí.

V sobotu 9.3.2024 jsme vyrazili společně s trenéry na dlouho plánovaný výlet s přespáním. Ráno jsme se sešli v 10 hodin v Roztokách u Prahy a vydali se na procházku po okolí. Během cesty na nás měli trenéři připravenou spoustu různých úkolů a her, které nám zpestřily cestu. Nakonec jsme ušli necelých 10 km. Byla to fuška, ale všichni to v pohodě a bez úrazu zvládli. Po krátkém odpočinku jsme si společně upekli něco sladkého i slaného ke svačině. Odpoledne jsme se následně všechny vyřádily v bazénu. Trenéři nám pak uvařili večeři a večer jsme si zpestřili společným promítáním softbalových a baseballových videí. Celý den rychle utekl a přiblížila se večerka. Chvíli jsme si ještě povídali a potom jsme šli spát.


V neděli 10.3.2024 jsme si dali ráno snídani a pustili se do společného úklidu. Když bylo vše uklizeno, tak jsme měli ještě malou chvíli na odpočinek a hraní deskových her. Postupně si pro nás přijeli rodiče a vyrazili jsme zpátky domů. Moc jsme si společný výlet všichni užili. Akce nás zase o kousek více stmelila jako tým a s tímto nastavením chceme vstoupit do nové sezóny a pořádně si ji užít.

Žákyně Eagles