19_20230822_181100.jpg
1011_20230627_224725.jpg

Ženy B mají za sebou jarní část

Ženské béčko porazilo ve středu 21. června Radotín B rozdílem 14:3 a tím se přehouplo do druhé poloviny hrací sezóny. Aktuální stav je pět výher a pět proher a umístění ve středu tabulky. Tým složený převážně z bývalých hráček je letos doplněn úplně novými hráčkami, které se postupně zlepšují a zlepšují a nezastupitelně přispívají k několika posledním vítězstvím.

Krčské béčko si navíc v neděli předposledního červnového víkendu po dvou zápasech na domácí půdě připisuje dvě výhry. Tým složený z hráček různých zkušeností, bývalých i nových tváří se sešel v neděli odpoledne 18. června na Krči, aby v šestnácti lidech odehrál dva zápasy.

V prvním zápase jsme se na začátku ujaly vedení, ale Amasoma Příbram v každé směně přidala nějaký bod. Nakonec při nás stálo štěstí a odpalem Týny Kaucké jsme stáhly devátý bod a tím vyhrály po sedmi směnách a více jak dvou hodinách 9:8.

Druhý zápas jsme začaly v mírné obměně. Na prkno si stoupla čerstvá a odpočinutá Bára Dědková, oproti soupeři, který přijel v deseti lidech a na kterém únava z velkého vedra a prvního zápasu byla znát. Začátek zápasu byl pozvolný, ale ve třetí směně se chytly na pálce nové hráčky a poté jsme ke dvěma bodům přidaly dalších devět , ve čtvrté směně pak ještě čtyři. Nakonec jsme zápas ukončily po páté směně rozdílem 15:3.

Velký dík patří také rozhodcovskému matadorovi Luďkovi Petružálkovi.

Hrály: Beková Anna (Beky), Burianová Kateřina, Dědková Barbora, Hašek Rónová Michaela, Vlková Marta, Kaucká Kristýna, Michálková Alena, Mozolová Markéta, Píšková Martina, Plevová Štěpánka, Škanderová Eliška, Vondráčková Julie, Zelinková Tereza, Řeháková Karolína, Blažková Veronika, Chýlová Jana

Kaučovaly: Píšková Martina, Chýlová Jana