1071_20240502_101344.jpg

Ženy B: První čtyři vítězství ve 3. lize

Krčské béčko přivezlo z prvního turnaje 3. softballové ligy žen čtyři vítězství a udělalo tak první krůček k postupu do 2. ligy žen, která přináší perfektní zkušenost s dospělým softballem pro naše šikovné kadetky a juniorky.

Cesta do druhé nejvyšší soutěže vede přes 3. ligu přímým postupem. Pro tento cíl byl v krčském údolí sestaven tým z mladých a nadějných kadetek a juniorek a také hráček, které již mají za sebou zkušenosti z obou nejvyšších soutěží nebo i z reprezentačních celků, se kterými okusily evropskou i světovou úroveň softballu.

O uplynulém víkendu tak tým složený z mladých a zkušených hráček odehrál první turnaj 3. ligy v Sokolí aréně v Hradci Králové. V sobotu se tým složený pouze z deseti hráček utkal s hráčkami z Trutnova a Pardubic, kdy v zápase s Pardubicemi se podařilo v půlce zápasu stav obrátit a nakonec vyhrát. V neděli jsme začali zápasem opět s Pardubicemi a slunečný víkend zakončili v neděli odpoledne výhrou nad místními hráčkami.

Eagles Praha B – Trutnov HSM 2:1 
Pasos Pardubice – Eagles Praha B 7:16 
Eagles Praha B – Pasos Pardubice 11:1
Falcons Softball Hradec Králové – Eagles B 3:6

Aktuální pořadí ve 3. lize: 1. (společně se Slavia Bors Plzeň, Spectrum Praha) Coach: Michal Šedivý Hrály: Lenka Hak Spurná, Martina Píšková, Jana Chýlová, Barbora Dědková, Vlková Marta, Jordáková Lenka, Vondráčková Julie, Viktorie Trčková, Magdalena Klímová, Linda Šedivá, Agáta Rollerová, Ema Vaňačová, Barbora Houdková