983_20230414_174143.jpeg

Ženy Eagles B letos poprvé na hřišti

Krčské béčko zahájilo svou další sezónu tréninkem na Velikonoční pondělí. V pondělí v podvečer na hřišti číslo pět pobíhalo od šesti hodin devět hráček. Areál byl v tu dobu úplně prázdný, počasí přálo tréninku, sluníčko svítilo až do půl osmé. Byla by škoda takto krásný den nevyužít na první jarní trénink.

Bylo nás devět, zvládly jsme poskládat celé vnitřní pole, naše dvě nadhazovačky si také hodily. V rámci prvního tréninku jsme si daly míče po zemi, situace ve vnitřním poli, pálily do pole a celý trénink jako vždy zakončily veselou hrou, při které jsme si vyzkoušely ulejvat na nadhoz, běžet na první metu a ostatní zahrát danou situaci. V půl osmé zapadlo sluníčko, tak jsme se protáhly, uklidily hřiště a jely domů.

Letošní sezóna bude trošku jiná oproti těm minulým. Čeká nás v rámci Pražského přeboru žen celkem 18 zápasů, budeme letos některé pondělky trénovat a budeme posíleny o mladé a šikovné kadetky.

Rozpis na letošní sezónu je dostupný na webu České softballové asociace. 

Tréninku se účastnily: Dědková Barbora, Mozolová Markéta, Hašek – Rónová Michaela, Beková Anna, Vlková (Kadeřábková) Marta, Jordáková Lenka, Nicarová Sára, Včeláková Karla, Píšková Martina

Martina Píšková

piskova@somm.cz