1044_20231205_194811.jpg

Ženy Eagles C trénují i v zimě

Vstup do nové sezóny obecně přináší pro sportovní týmy nové výzvy a příležitosti, a pro ženy týmu Eagles C není zima překážkou. S příchodem prvního sněhu se tato odhodlaná skupina softballistek pustila do přípravy na novou sezónu.

S příchodem prvního sněhu jsme o víkendu vstoupily do přípravy na novou letní sezónu, kterou s ohledem na plánovaný vstup do 3. ligy, budeme hrát pod označením Eagles C. Sešly jsme krátce po nedělním obědě. Na pořadu tréninku bylo rozehřátí, pro připomenutí základní principy při házení, chytání a sbírání míčů. Poté jsme se přesunuly do klecí, kde jsme zprovoznily stroj, pálily do tenisáků, tvrdých míčů na svoji stranu, na druhou stranu ze stativu jako kompenzace a také si vyzkoušely pár ulejvek. Další trénink nás čeká 10. 12. 2023 a pevně doufáme, že se opět sejdeme v tak hojném počtu.

Zimního tréninku se účastnily: Koulová Sára, Lenka Jordáková, Dědková Barbora, Beková Anna, Karasová Tereza, Škanderová Eliška, Řeháková Karolína, Hrachovinová Veronika, Píšková Martina