19_20230822_181100.jpg
1047_20240122_204620.jpg

Zimní soustředění Eagles Ženy C

Ženské céčko, spolu s Terezou Krbcovou, si tento víkend užilo nezapomenutelný výlet do malebného Bedřichova v srdci Jizerských hor.

V pátek odpoledne a v podvečer se tým ubytoval v penzionu Diana kousek od bedřichovského stationu, odkud v sobotu ráno vyrazil na běžkařský výlet po Jizerské magistrále. Předpověď počasí se vyplnila. V 8 hodin ráno teploměr ukazoval -13 °C a sluníčko svítilo celý den. Dané počasí přilákalo do Bedřichova mnoho lidí, ale to tým neodradilo a za krásného počasí absolvoval výlet z Bedřichova na Hřebínek na zasloužené posilnění u místního stánku a poté přes sklářskou osadu Kristiánov, Novou louku zpět do Bedřichova. Po večeři část hráček odpočívala v postýlkách a část se věnovala různým deskovým hrám. 

Nedělní ráno slibovalo podobné počasí jako v sobotu, ale s ohledem na opuštění penzionu a klidný návrat do Prahy, se hráčky vydaly pěšky ke kapličce v Hraběticích a po cestě zpět si daly oběd na Královce. Poté návrat do Bedřichova a odjezd domů. Soustředění bylo plné slunce, odpočinku, únavy, ale i smíchu. Povedlo se.

Účastníci: Beková Anna, Dědková Barbora, Vlková Marta, Krbcová Tereza, Vlková Marta, Kaucká Kristýna, Hrachovinová Veronika, Michálková Alena, Škanderová Eliška, Hašek Rónová Michaela, Píšková Martina a Olda

Martina Píšková