8_1647554656.jpg
891_20220428_094939.jpg

Eagles & Lake Malawi & We Are Domi

Těsně před začátkem sezóny se na centrálním softballovém hřišti rozsvítila světla a výjimečně se nehrál softball.

Jako lokaci pro natáčení videoklipu si Eagles Park vybraly kapely Lake Malawi a We Are Domi. 

Lake Malawi je indie-popová kapela, kterou v roce 2013 založil Albert Černý. Kapelu tvoří Albert Černý (zpěv, kytara, klávesy) a Jeroným Šubrt (baskytara, klávesy). Na koncertech kapelu ještě doplňuje kytarista Lukáš Chromek a David Kandler a na bicí se střídají Matyáš Vorda s Pavlem Plašilem. Stejně jako v předchozí kapele, Charlie Straight, píše Albert Černý většinu hudby a textů. Na nových singlech jako "Spinning" nebo "High-Speed Kissing" se však podílí i mnoho skvělých producentů a songwriterů z celého světa. Za svoje skladby obdržel Albert několik Cen Anděl, Zlatého Slavíka i cenu MTV. /zdroj/

We Are Domi (dříve vystupující také pod jménem DOMI) je česko-norské elektropopové trio působící od roku 2018. Jeho současnými členy jsou Dominika Hašková, Casper Hatlestad a Benjamin Rekstad. Skupina bude s písní "Lights Off" zastupovat Českou republiku na soutěži Eurovision Song Contest 2022 V Turíně. /zdroj/.

Klip k písni High-speed Kissing vznikal pod světly centrálního softballového hřiště a výsledek natáčení si můžete prohlédnout ve videu.