1008_20230627_221211.jpeg

Zlatý OPEN Pohár ČSA kadetek

Letos jsme hostily v našem Eagles areálu jeden z největších Open pohárů kadetek vůbec. Přihlásilo se 18 týmů, a tak se některé zápasy odehrály i na hřištích Spectra a Joudrs.

Podařilo se, aby od počátku do konce hrály téměř všechny hráčky v každém zápase, a to s tak nabitým lineupem není snadné. Zápas po zápase jsme držely obranu zkrátka a odpalovaly ostré balony. Ve volném čase se hráčky sdružovaly s ostatními hráčkami z jiných týmů a v rámci přípravy na zápas a uvolnění proti nervozitě hrály volejbal. Homerunu jsme se dočkaly až v semifinálovém zápase od Niky Škardové a ve finále od Báry Houdkové. Nevadí, protože jsme zabodovaly neskutečnými 80 body a od soupeřek obdržely jen 2 body.

Zde můžete vidět jak šly zápasy za sebou:

1. Zápas = Joudrs B x Eagles 1:12

2. Zápas = Eagles x Hluboká 14:0

3. Zápas = Eagles x Hroši HB 10:0

4. Zápas = Miners x Eagles 0:19

5. Zápas = Eagles x Kotlářka 13:1

6. Zápas = SaBaT x Eagles 0:8

7. Zápas = Joudrs x Eagles 0:4

Poslední zápas tedy vyhráváme a získáváme tedy zlaté medaile!

Speciální poděkování patří každé hráčce: El Ghannam Kristýna, Červenková Lucie, Koubová Tereza, Oliinyk Valerya, Nikol Škardová, Švestková Nela, Klímová Madla, Miceli Laura, Rollerová Agáta, Šedivá Linda, Rašínová Kristýna, Trčková Viktorie, Kaiserová Johanka, Gočaltovská Samantha, Duchoňová Alice, Dembowski Róza

Trenérský tým: headcoach Méďa Čermák, Michal Šedivý, Aleš Chýle a Lída Gočaltovská

Děkujeme týmu žákyň, které svou týmovou brigádou, pod dohledem Jany Chýlové zařídily hladký průběh tak velkého turnaje.


Superligový 21. zápas 22.6. s Piranhas Beroun, který jsme odehrály na Eagles jsme prohrály 9:2

V červenci má většina z nás od softballu pauzu a v termínu 5.-11.8. nás čeká soustředění softballové sekce v Havlíčkově Brodě s plně nabitým programem.