Žákyně U13Články

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 50 článků.
931_20220803_223812.jpg

Softballové soustředění: den třetí až pátý

Softballové soustředění spěje pomalu do svého konce a tak je tu zpráva z dalších dnů, doplněna o pár fotografií. Nejdříve popisují své dny žákyně, poté kadetky a juniorky.

929_20220731_081658.jpg

Softball na soustředění: den první a druhý

Softballová větev se vydala již tradičně na své letní soustředění. Tento rok se koná v Havlíčkově Brodě, v krásném areálu klubu Hippos Havlíčkův Brod, který nabízí krásné zázemí, plnohodnotné softballové hřiště a zastřešené pálkařské centrum.

922_20220630_121733.jpeg

Žákyňský boj v červnu

V červnu čekaly na žákyně hned dvě akce - třetí kolo superligy a Open Pohár ČSA.

914_20220530_191456.jpeg

Žákyně třetí ve druhém kole Superligy

Po ne příliš úspěšném prvním kole žákyňské superligy jsme si chtěli spravit chuť v kole druhém, i když jsme věděli, že to nebude nic jednoduchého.

893_20220501_115250.jpeg

Žákyně v rozjezdu sezóny

Žákyně vstupují do sezóny s obměněným trenérským složením. Hlavní trenérkou je Jana Chýlová, trenéři jsou Veronika Burianová a Vláďa Prokop. Technickou vedoucí je Lída Gočaltovská. Sezóna žákyním již začala, mají za sebou přípravný turnaj, první kolo superligy i první zápasy Pražského přeboru.

Eagles Praha

Žákyně vezou z MČR stříbro

Na poslední hrací víkend žákyňské ligy jsme se přestěhovali do Ostravy. Oproti předešlým rokům byl turnaj tentokrát rozepsán již od pátečního rána. Vzhledem k tomu, že o nasazení do turnaje se rozhodlo během pátého hracího víkendu, nevyšel na nás hned ranní zápas a mohli jsme si tak po dlouhé cestě řádně odpočinout.

739_20220323_203210.jpg

Pohár ČSA OPEN U13

Během uplynulých dvou víkendů měly naše žákyně dost napilno. Nejprve jsme se zúčastnili turnaje v holandské Bussumi, který nakonec ani tak turnajem nebyl. Po několika peripetiích ze strany Holandska jsme jeli odehrát čtyři zápasy s domácími HCAW. Aby to bylo zajímavější, polovinu jsme odehráli s jejich pravidly, polovinu s našimi. Holanďanky na tom byly o poznání hůř, co se týkalo přizpůsobení se jiným pravidlům, nicméně naše holky si s jejich pravidly poradily na jedničku a tak jsme vybojovaly tři výhry a jednu plichtu. I přes fakt, že to nakonec turnaj nebyl, jsme si odvezli pohár za

Eagles Praha

Žákyně na turnaji v Trutnově

Minulý víkend se opět nesl ve znamení turnaje, tentokrát jsme zavítali do Krkonoš, do Trutnova. První hrací den nás provázelo pomalu podzimní počasí, nicméně to nebránilo tomu, abychom se prvním dnem probojovali v poměru 2:1 výhry – prohry. Hned na úvod jsme dali místnímu Trutnovu tři body, načež odpověď byla jeden bod a pro nás to tak znamenalo první výhru. Ve druhém a třetím zápase už jsme tolik štěstí neměli, byť Chomutov měl chvílemi namále. Ostrava nám nasázela pět bodů, na které jsme dokázali odpovědět jen čtyřmi a prohráli jsme 4:5, s Chomutovem jsme se drželi do „posledního balonu“, i tak zůstal výsledek 2:1 pro Chomutov.